Zestaw Piraci Canpol - testowanie zakończone


W grudniu dzięki aktywności w serwisie Canpol Babies otrzymałam do przetestowania zestaw z kolekcji "Piraci": pluszowa zabawka z klipsem, pluszowa zabawka z piszczałką i kubek niekapek.
  
Aby otrzymać produkt do testowania trzeba spełnić opisane warunki. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu można dodać poradę w formie artykułu (własnego autorstwa) lub skomentować porady. Z pośród nadesłanych porad, Mamy Canpolu wybierają według nich najlepsze i publikują je na naszej stronie. Jeśli porada będzie wysoko oceniona przez inne mamy otrzymuje się produkty. Można też komentować i oceniać porady innych mam i w ten sposób zdobyć nagrodę. 
Ja napisałam artykuł - jednak nie jest to prosta sprawa, gdyż przesłałam w grudniu trzy artykuły i dopiero za trzecim razem mi się udało.

Kilka słów od producenta na temat zestawu

Pluszowa zabawka z klipsem
Zabawka jest mięciutka i miła w dotyku, wykonana z bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Posiada elementy interaktywne zachęcające malca do zabawy, a także stymulujące rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej małego dziecka.

Wyposażona w uniwersalny zaczep do mocowania do wózka / łóżeczka.

Ogonek Pandy jest także gryzaczkiem.

Zawiera grzechotkę, piszczałkę i elementy szeleszczące. Zwierzątka zawieszone są rozciągliwym sznureczku.

Pluszowa zabawka z piszczałką

Pluszowy piszczyk przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Jest bardzo lekka, dzięki czemu utrzyma ją w rączkach nawet najmłodsze dziecko - po ściśnięciu wydaje zabawny dźwięk.

Skrzydełka papugi i nóżki małpki są jednocześnie gryzaczkami.

Głowa zwierzątek jest wypełniona szeleszczącym materiałem, dodatkowo u papużki zakończona tasiemkami o innej strukturze.

Mięciutka i kolorowa zabawka pomaga rozwijać koordynację wzrokowo-ruchowo- słuchową małego dziecka.

Kubek niekapek z twardym ustnikiem

Jest wyposażony w nowy, zmodyfikowany system uszczelniający zapobiegający wyciekowi płynu np. gdy kubek zostanie upuszczony lub będzie noszony dnem do góry. Dzięki specjalnej konstrukcji zaworka kubek ułatwia maluszkowi picie i zapobiega wylewaniu się płynów.

Pojemność: 220 mlMoja opinia z testowania

Pluszowa zabawka z klipsem jest rewelacyjna. Mój synek z reguły nie przepada za pluszakami i natychmiast lądują one w kącie. Jakie było moje zdziwienie, gdy pokazałam mu zabawkę. Okazało się, ze bardzo go zainteresowała. Bawił się czapeczką tygryska, która szeleści i nóżkami, które dzwonią. Bardzo praktyczny jest zaczep. My zamontowaliśmy zabawkę przy łóżeczku. I po przebudzeniu synek się nią bawi. Naprawdę polecam. Zabawka nie jest zbyt mała, ani zbyt duża, dzięki temu nie przytłacza dziecka swoją wielkością. Jest po prostu idealna i dzięki żywym kolorom zachęca do zabawy. Chcę kupić taką mojemu chrześniakowi.

Zabawka z piszczałką jest bardzo lekka, dzięki temu nie wypada dziecku z rączki. Synek zainteresował się piszczałką i ogonkiem papugi. Jest idealna dla tych najmłodszych dzieci.

Bardzo spodobał się mi kubek niekapek. Ma poręczne uchwyty i jest idealny dla starszego dziecka, dzięki większej objętości. Jest o wiele lepszy od kubka, z którego korzystaliśmy dotychczas, więc zastąpiliśmy go Canpolowym. Naprawdę polecam kubeczek.