Przygoda Misia książka z pacynką


Książeczka Przygoda Misia wydawnictwa Wilga jest jedną z pierwszych książeczek jaką dostał mój syn mając kilka miesięcy. Przez pierwsze miesiące książka była jedyną jaką uwielbiał się stale bawić.  A co jest takiego niezwykłego w tej książce? 

Książeczka jest jedną z serii książeczek z pacynką wydawnictwa Wilga Grupa Wydawnicza Foksal. Przygoda misia to historia małego misia polarnego, który bardzo chciał zobaczyć padający śnieg. Nigdy go jeszcze nie widział i nie wiedział jak on wygląda. Z pomocą przychodzą mu przyjaciele, którzy tak jak on postanawiają czekać na padający śnieg. Czy spełniło się marzenie małego misia? O tym, musicie przekonać się sami...

Ja bardzo lubię książki, które nie tylko bawią ale również i uczą. W książęce, która zawiera barwne opowiadanie nie brakuje również zabaw dźwiękonaśladowczych np. naśladowanie szumu wiatru. Książka jest z serii POWIEDZ - DOTKNIJ, dlatego też maluszek poznaje również kolory tęczy, czy jest zachęcany do zabawy przez proste polecenia choćby takie aby pomógł misiowi zetrzeć kropelki deszczu. Pacynka jest świetna, aby zainteresować dziecko, choć powiem szczerze czasami trochę przeszkadza mi to, że jest zintegrowana z książką. Gdyby stanowiła oddzielna element łatwiej można było by ją choć by wyczyścić.


Cena: w promocji nawet 11,99 zł

wiek: 6+