NIVEA ANTYPERSPIRANT STRESS PROTECT - recenzja


Ostatnio na blogu dużo piszę o macierzyństwie zaniedbując dział KOSMETYCZKA MAMY I DZIECKA pora jednak nadrobić zaległości i dzisiaj zapraszam was na moją recenzję kosmetyczną Nivea Antyperspirant Stress Protect. Firma Nivea jest dość dobrze kojarzoną marką kosmetyczną, której nikomu nie trzeba przedstawiać. W swojej ofercie mają zarówno produkty dla kobiet jak i dzieci  - NIVEA BABY.

Jak każda kobieta lubię testować różne kosmetyki, choć przyznam się szczerze, że mam swoje ulubione, które za nic w świecie nie zmienię. Wybierając kosmetyki przeciw poceniu zwracam uwagę na kilka kwestii:

1) skuteczność antyperspirantu
Jak dotąd moim sprawdzonym kosmetykiem jest sztyft Nivea Stress Protect -  dla mnie to najbardziej skuteczny antyperspirant. Choć czytałam różne opinie. U mnie bardzo dobrze chroni przed poceniem, mam świadomość, że to zależy od potliwości. Ja nie należę do osób, które nadmiernie pocą, tak więc przy umiarkowanej potliwości mogę ten kosmetyk naprawdę polecić.

2) zapach
Sztyft od Nivea ma bardzo przyjemny zapach. Jest on dość intensywny na tyle, że czasami nawet nie wymaga użycia dodatkowych kosmetyków.

3) Czy nie pozostawia śladów?
Oczywiście idealny kosmetyk nie powinien zostawiać śladów. Nivea ma specjalną linię kosmetyków zarówno do ubrań białych jak i czarnych. Z tymi śladami jest jednak różnie,dużo też zależy od samego materiału z jakiego wykonane są ubrania. Z bawełny dużo łatwiej podczas prania usunąć plamy po sztyfcie niż z materiału syntetycznego.

4) Czy jest wygodny w użyciu?
Okazuje się, że mimo, iż większość sztyftów wygląda podobnie nie wszystkie są wygodne w użyciu. Myślę przede wszystkim o samej właściwości sztyftu, a dokładniej o jego konsystencji. W sztyftach firmy Fa miałam problemy z łatwym rozprowadzeniem sztyftu na skórze. Natomiast antyperspirant Nivea bardzo łatwo i szybko nanosi się na skórze.Dodatkowo:
Nivea Antyperspirant Stress Protect nie zawiera alkoholu oraz barwników.


Podsumowując:
NIVEA ANTYPESPIRANT STRESS PROTECT - to skuteczny antyperspirant, mój numer jeden wśród sztyftów. Ma bardzo przyjemy zapach, jest wygodny w użyciu. Idealnie sprawdza się przy umiarkowanej potliwości. Sztyft jest wydajny. Dodatkowo można kupić go w bardzo przystępnej cenie. Koszt:ok. 9-10 zł w zależności od promocji.

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco - polub nas na Facebooku