5 najbardziej oryginalnych prezentów świątecznych dla niej

Jak każda kobieta uwielbiam prezenty. Lubię je nie tylko dostawać ale przede wszystkim wybierać i dawać je innym. Prezenty wprowadzają jakąś magię świąt i sprawiają, że choć trochę czujemy się doceniani. Miło w tym czasie jest dostać od męża jakiś drobny upominek. Nie ważna jest jednak wartość materialna prezentu ale sam gest. Poczucie, że mąż pamiętał i myślał o swojej żonie, jest dużo bardziej cenniejsze niż szlachetne kamienie. Z własnego doświadczenia wiem, że do mężczyzn trzeba mówić prosto. Jeśli chcemy dostać coś na czym nam szczególnie zależy trzeba mu o tym powiedzieć, w przeciwnym razem otrzymamy coś co może przyprawić nas w zakłopotanie czy przynieść rozczarowanie. Zawsze możemy poprosić o coś uniwersalnego np. perfumy, o których wam ostatnio pisałam.

Dziś jednak chcę wam zaproponować dość oryginalne prezenty świąteczne, które z pewnością spodobają się niejednej kobiecie. Może znajdziecie wśród nić prezent dla siebie i podsuniecie go dyskretnie mężowi.
Sesja zdjęciowa – Metamorfoza
To najbardziej niebanalny i oryginalny prezent na święta. Każda kobieta choć na chwilę pragnie poczuć się jak gwiazda. Można więc umówić się u fotografa na profesjonalną sesję zdjęciową jak z okładki popularnego czasopisma. Sesja zdjęciowa z profesjonalnie wykonanym makijażem i fryzurą zrobioną przez zawodową wizażystkę i fryzjera, będzie na pewno niezapomnianą pamiątką, do której będziemy często wracać. Wile kobiet w ciąży decyduje się na sesję ciążowe i jest to niesamowite doświadczenie. 


Profesjonalny kurs makijażu
Każda kobieta powinna potrafić podkreślić swoją urodę poprzez właściwie wykonany makijaż. Podczas kursu zawodowa wizażysta określi typ urody, budowy twarzy i udzieli praktycznych porad jak należy wykonywać makijaż. Wizażysta pomoże w wykonaniu makijażu krok po kroku. Kiedyś miałam okazję być na podobnym kursie i mogłam dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych rzeczy.


Konsultacja fotograficzna
Każda mama pragnie uwiecznić jak najwięcej chwil z życia swojego dziecka. Jest nieoceniona pamiątka na całe życie pod warunkiem, że wiemy jak wykonywać właściwie zdjęcia. Wybór właściwego sprzętu fotograficznego wcale nie jest sprawą tak prostą. Można więc jako prezent pod choinkę wybrać konsultację z profesjonalnym fotografem, podczas których zostaną omówione techniki fotografowania.


Analiza kolorystyczna
Każda kobieta ma swój ulubiony kolor, który dominuje w jej makijażu czy strojach. Nie każda jednak ma świadomość czy rzeczywiście ten kolor pasuje do niej. Kolory mają bardzo duży wpływ na samopoczucie, emocję ale również na to w jaki sposób postrzegają nas inne osoby. Analiza kolorystyczna jest dokonywana pod okiem profesjonalnego stylisty.


Zakupy ze stylistką
Każda kobieta potrzebuje czasami zmian, również w swojej garderobie. Jeżeli chcemy znaleźć swój styl możemy wybrać jako prezent na święta zakupy ze stylistką, która pomorze w wyborze strojów, które będą najbardziej odpowiadały sylwetce i zarazem naszym oczekiwaniom. W wybranych sklepach będziemy mogły przymierzyć takie stroje, które najbardziej będą podkreślały nasz charakter.

Dla mnie idealnym prezentem pod choinkę była by konsultacja fotograficzna, od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu lustrzanki, a nie mam pojęcie jaki sprzęt powinnam wybrać. Chcę jak najlepiej uwieczniać każdą z chwil życia moich dzieci, aby nie zapomnieć najpiękniejszych chwili. A nie raz jestem bardzo rozczarowana jakością swoich dotychczasowych zdjęć. Oczywiście wie o tym „mój Święty Mikołaj” i zobaczymy co z tego wyjdzie.

A Ty jaki prezenty byś dla siebie wybrała?