Przegląd ubranek dla dzieci od BRANDKIDS

Jako mama uwielbiam modę dziecięcą i staram się aby odzież moich dzieci była przede wszystkim bezpieczna i dobrej jakości. Odkąd zostałam mamą nie mam tez zupełnie czasu na bieganie po sklepach, oglądanie nowych kolekcji w butikach, ale jak większość kobiet lubię kupować ubrania dla siebie i swoich bliskich. 

Przy dwójce małych dzieci (syn ma dwa lata i miesiąc a córka dziewięć miesięcy) rotacja ubranek jest bardzo duża. Każdy nowy sezon wiąże się z nowymi zakupami, nie mówiąc już o tym, że i tak w tym wieku dziecko z miesiąca na miesiąc rośnie bardzo szybko.

Większość zakupów zwłaszcza tych odzieżowych robię w sieci i nie tak dawno miałam okazję poznać ofertę sklepu Brandkids.

http://www.brandkids.pl/

Sklep oferuje naprawdę wysokiej jakości znane marki m.in.: Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Esprit, Pepe Jeans, Name it, Baby Face, Il Gufo, Converse oraz wiele innych, które są równie świetne jakościowo.

Babyface Zomer 2016

Babyface Zomer 2016

Babyface Zomer 2016

Cyklicznie prezentowane są najnowsze kolekcje, które zawierają szeroki wybór odzieży dla chłopców, dziewczynek oraz niemowląt. Można być na bieżąco z nowymi trendami odzieżowymi dla dzieci.

W sklepie znajdują się również sekcje z outletem, gdzie zniżki sięgają aż do 50%.

W sklepie znalazłam kilka perełek. 

Zapraszam na mój przegląd ubranek od Brankids:

- dla córeczki

http://www.brandkids.pl/overview/dziewczynki/all/_nowe.sale

- dla synka

http://www.brandkids.pl/overview/chlopcy