Kolory z Gąską - Laura Wall

książka Kolory z Gąską

Jak już wielokrotnie pisałam uwielbiam książki, które nie tylko bawią ale również uczą, a książka Kolory z Gąską Laury Wall wydawnictwa Galaktyka, jest jedną z nich. 


Proste a zarazem piękne ilustrację pomagają maluszkowi w nauce kolorów. Główną bohaterką jest tytułowa Gąska oraz urocza, mała dziewczynka o imieniu Zosia, która dzielnie poznaje świat. Książeczka uczy rozróżniania prostych kolorów takich jak m.in. żółty, czerwony, niebieski czy brązowy. Dodatkowo każdemu kolorowi jest przyporządkowana odpowiednia ilustracja z danym kolorem w roli głównej.Kolory z Gąską to jedna z książeczek edukacyjnych z cyklu historyjek o Gąsce (Wstawaj, Gąsko!, Dobranoc, Gąsko!, 123 z Gąską) Autorką jest brytyjska artystka i ilustratorka Laura Wall, która zdobyła uznanie na całym świecie. 

książka Kolory z Gąską okładka


Książeczka jest dedykowana dla dzieci w wielu 1 – 3 lat, ale dzięki prostym ilustracjom, bardzo poręcznemu formatowi książki oraz bardzo dobremu wykonaniu sprawdzi się moim zdanie również u dużo młodszych dzieci. Twarda oprawa książki i usztywnianie kartki są gwarancją trwałości. Książeczka tak szybko się nie zniszczy a i dziecko 9-12 miesięczne z łatwością będzie mogło przekładać strony i cieszyć się zabawą. Tak więc bez obawy oglądamy ją również z moją 10-miesięczną córką.Książka Kolory z Gąską jest więc super propozycją na naukę połączoną z humorem i zabawą.


strona Kolory z Gąską

strony Kolory z Gąską

Kolory z Gąską okładka książki
Dane szczegółowe książki:

tytuł: Kolory z Gąską

Wydawnictwo: Galaktyka

Liczba stron: 12

Format 16,6 x 16,6 cm

Oprawa: twarda z gąbką