Konkurs - Wygraj matę Królestwo Zwierzaków

Mata edukacyjna z serii Królestwo Zwierząt
Zapraszam do udziału już w kolejnej edycji konkursu na blogu parentingowym Matka Mężatka z Canpol Babies.
ZASADY UCZESTNICTWA:
Wymień i krótko opisz 3 cechy jakie według Ciebie powinna posiadać idealna zabawka.  
Nie musisz nic malować czy rysować, ale pamiętaj aby znaleźć takie cechy, które są według ciebie najważniejsze i w ciekawy sposób to uzasadnij.

Osoba, która nie posiada konta na FB a chce wziąć udział w konkursie może przesłać swoją odpowiedź na meila matkamezatka@wp.pl zostanie ona umieszczona na tablicy konkursowej i będzie brała udział w konkursie. 
  • Polub organizatora konkursu blog Matka Mężatka (KLIK) oraz fundatora nagrody Canpol Babies (KLIK) oraz udostępnij plakat konkursowy
Fundator nagrody

NAGRODY:

1 mata edukacyjna z serii "Królestwo Zwierzaków", przyznana osobie za najbardziej kreatywną i ciekawą odpowiedź.

Kolorowa i wielofunkcyjna mata, wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny ocieplanej w środku. Mata daje różnorodne możliwości jej wykorzystania. Można ją rozłożyć w całości, tak aby maluch miał dużo miejsca. Można też złożyć ją w kwadrat, do stosowania na mniejszych powierzchniach. Jest również możliwość zapięcia boków na pałąku tak aby stworzyć namiot dla maluszka. 

Figurki po odpięciu z pałąka z  mogą służyć oddzielne jako grzechotki. Mata została wyposażona w przeróżne elementy interaktywne.

Mata wyposażona jest w: grzechotkę z kolorowymi koralikami, piszczałki, wibrujący pluszowy listek, elementy szeleszczące i oczywiście lusterko. Na pałąkach można zaczepić: pluszowe zabawki: gwiazdkę oraz biedronkę, znajdującą się w zestawie, a także plastikowe grzechotki.
 
Różne zastosowanie maty


Sprawdź cenę maty w sklepie (KLIK)Pamiętaj jednak aby sprawdzić również koszt dostawy, który jest różny u każdego z dostawców. 


CZAS TRWANIA KONKURSU I WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW:

ZGŁOSZENIA: 10 - 28 czerwca 2016
WYNIKI: 29 czerwca 2016*************************** Aktualizacja 29 czerwca 2016 - Wyniki*************************


Z racji tego, że zwycięzca może być tylko jeden nagroda w postaci maty wędruję do: 

Sylwii Cichoń

Gratulujemy i życzymy udanej zabawy maluszkowi!

Zwycięzcę proszę o kontakt do 1lipca na matkamezatka@wp.pl i podanie swoich danych do wysyłki + tel, w przeciwnym razie wybiorę innego zwycięzce.

W następnym tygodniu będę miała dla Was próbki pieluszek Pampers do rozdania śledźcie więc uważnie bloga.