Mama może być modna! Gwiazdy świecą przykładem.Bycie mamą oznacza odpowiedzialność za drugą osobę, ale i bezgraniczną miłość do małej istoty, której dało się życie. Nie trzeba zapominać o sobie samej i własnych potrzebach, aby być dobrą mamą. Można nadal być piękną, świetnie ubraną kobietą i łączyć to z nowymi obowiązkami związanymi z posiadaniem dziecka.

Modna śpiewająca mama

Sylwia Grzeszczak wraz ze swoim mężem, Liberem, mają córeczkę Bognę. Wokalista spełnia się w roli matki, ale trzeba powiedzieć, że jest „modną mamą”. Po urodzeniu córeczki powróciła do muzyki i do pracy. Chroni swoją prywatność i nie udziela dziennikarzom informacji na temat swojego życia rodzinnego. Można ją jednak czasem zobaczyć na ulicy wraz z dzieckiem w wózku. Jest wówczas ubrana na luzie, choć trzeba przyznać, że zawsze wybiera modne stylizacje.

W magazynie „Party” pojawiły się zdjęcia Sylwii Grzeszczak na spacerze z córką w Sopocie, gdzie przyjechała na koncert podczas sopockiego Polsat SuperHit Fesiwal. Po wypełnieniu wszystkich obowiązków zawodowych przyszedł czas na życie rodzinne. Gwiazda mogła poświęcić się swojej córce, dlatego wybrała się z nią na spacer. Miała na sobie wzorzysty, kwiecisty dres marki Adidas oraz sportowe obuwie. Na pewno było jej bardzo wygodnie i mogła cieszyć się ze wspólnego spaceru ze swoją córką.

Ikona mody

Polski i zagraniczny show biznes ma wiele innych przykładów, kiedy młode matki nie zaniedbują swojego wyglądu, a wręcz przeciwnie. Zawsze są świetnie, modnie ubrane. Najlepszym wzorcem do naśladowania jest Victoria Beckham, która pomimo posiadania już czwórki dzieci, nadal zachwyca swoim wyglądem. W Polsce idealną figurą i pięknymi stylizacjami może pochwalić się chociażby Justyna Steczkowska. Choć już wiele lat temu została matką, to jednak cały czas dba o siebie - ćwiczy, rozważnie wybiera stroje i stara się nie pokazywać w rozciągniętym dresie i trampkach. Nawet na spacerach z dziećmi ubrana jest modnie, choć niekoniecznie elegancko. W końcu zabawa z dziećmi wymaga swobody ruchu, a nie można jej uzyskać w obcisłej sukience.
Również świeżo upieczone mamy wyglądają na salonach doskonale - Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Katarzyna Zielińska czy Paulina Krupińska.

W 2015 roku młoda mama Małgorzata Socha została nawet wybrana Najlepiej Ubraną Gwiazdą 2015 roku przez jeden z magazynów plotkarskich. Na kolejnych miejscach uplasowała się Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska oraz Paulina Krupińska - wszystkie panie, które mają już swoje dzieci.

Spacer - zawsze modnie i wygodnie

Na spacery z dzieckiem, gwiazdy takie jak Anna Wendzikowska czy Anna Dereszowska wybierają wygodne ubrania - płaszcze i odpowiednie buty. Nie biegają w szpilkach w parku za dzieckiem, ale kiedy wybierają się na „salony”, dbają o swój wygląd w jednakowy sposób. Zawsze można je zobaczyć pięknie wystylizowane, co jest zwykle efektem pracy wielu stylistów i wizażystów.