Koala Emo - nie tylko świetna maskotkaJakiś czas temu pisałam Wam o akcji Blisko z Tobą Chcę być – organizowaną przez markę Emotopic. Kto nie kojarzy tego wpisy, to niech szybciutko nadrabia zaległości. Dziś chcę napisać Wam, jak w sposób bardzo realny można przyłączyć się do akcji i dodatkowo zyskać dla siebie oś materialnego…
Wiem, że pewnie większości z Was zapaliła się czerwona lampka, bo gdy zazwyczaj komuś pomagamy, robimy to bezinteresownie, nic nie otrzymując w zamian… No może oprócz własnej satysfakcji. Tutaj jest jednak trochę inaczej. Aby pomóc wystarczy bardzo nie wiele. Możemy kupić maskotkę-cegiełkę – koalę Emo. Kwota zebrana ze sprzedaży (10 zł z każdej maskotki) będzie wspierać budowę EmoStref w całej Polsce i wyposażanie ich w fotele do kangurowania wcześniaków i szpitalne leżanki dla rodziców chorych dzieci.


 
Pomaga się, jednocześnie zyskując fajną maskotkę. Kola Emo to przyjazny miś, który jest bardzo wielofunkcyjny. Może służyć dziecku jak maskotka i  towarzyszyć maluszkowi w codziennych zabawach, przytulanka lub zwykła poduszka do spania. Jest bardzo miła w swoim dotyku. Moje dzieci bardzo ją polubiły, właśnie ze względu na jej kształt oraz miękkość. Dzięki zakupowi tej wielofunkcyjnej zabawki - poduszki nie tylko obdaruje się miłym prezentem bliskiego Twojemu sercu malca, lecz także pomożesz w tworzeniu EmoStref w szpitalach tam, gdzie są one potrzebne.