Jaka porcelana na prezent ślubny?


Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu małżonków, które zapada głęboko w pamięć. Przybyli goście obdarowują nowożeńców prezentami. Prezent ślubny powinien być wyjątkowy i podkreślić wagę tego dnia. Porcelana na prezent ślubny sprawdzi się idealnie. Młodzi małżonkowie na pewno docenią jej walory użytkowe. Możemy być pewni, że będzie im towarzyszyć na długie, wspólne lata.


Musimy pamiętać, że nie każdy przedmiot nadaje się na prezent na ślub. W związku z tym, że to wspólne święto, podarek powinien być adresowany do obojga, a nie tylko do jednej ze stron – młodej czy młodego. Dobrze jest, gdy prezent sprawi autentyczną radość nowożeńcom. Bo o to w tym wszystkim chodzi.

Nie wolno również zapominać o użyteczności. Małżonkowie na początku swojej wspólnej drogi mają bardzo dużo wydatków i nie zawsze mogą pozwolić sobie na określone zakupy. Porcelana będzie świetnym prezentem, zawsze im się przyda i odciąży rodzinny budżet. Porcelana na prezent ślubny będzie łączyć trwałość oraz ponadczasowość. To idealna pamiątka, skupiająca uczucia i emocje towarzyszące temu dniu.
Jaka porcelana na prezent ślubny?

Wybierając porcelanę musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Cena nie powinna nigdy być głównym wyznacznikiem. Na co więc zwrócić uwagę podczas zakupu?

- gust nowożeńców - Wybierając porcelanę na prezent ślubny musimy uwzględnić upodobania, charakter oraz sympatię młodej pary. Pozwoli to na uniknięcie rozczarowań i przykrości dla obu stron.

- jakość i trwałość porcelany - Dobrze jest wybierać sprawdzone, polskie produkty o wysokiej jakości tj. np. porcelanę Lubiana. Porcelana Lubiana posiada wzmacniane krawędzie oraz dodatkową warstwę szkliwa, która zapewnia porcelanie większą trwałość i wysoki połysk przez długi czas.- nowoczesne kształty, wzornictwo - Oferta marki Lubiana jest imponująca. Znajdziemy w niej eleganckie, minimalistyczne zestawy obiadowe, kawowe czy obiadowo – kawowe. Kolekcje utrzymane są w nowoczesnym stylu, pozbawione ozdób oraz reliefów. Dostępna jest również ręcznie malowana porcelana, która doskonale sprawdzi się do użytku na co dzień.

- wygodę użytkowania - Kupując porcelanę na prezent, dobrze wybierać taką, która nadaje się do mycia w zmywarce, ułatwia to korzystanie z naczyń. Wiele kolekcji marki Lubiana można myć w zmywarce czy stosować do podgrzewania w mikrofalówce.


- możliwość uzupełnienia zestawu – Naczynia mają to do siebie, że szybko się tłuką. Odrobina nie uwagi może sprawić, że zestaw przestanie być kompletny. Porcelanę Lubiana można kupować na sztuki, dzięki temu stworzymy kolekcję naczyń dopasowaną do własnych potrzeb. Serwisy możemy uzupełnić o imbryki, kubki, podgrzewacze czy też półmiski.

Porcelana to jeden z najlepszych pomysłów na prezent z okazji zaślubin. Jest użytkowy, przydatny przy każdej okazji, będący piękną dekoracją domowej kuchni oraz jadalni. Wybierając porcelanę, możemy być pewni, że spodoba się ona młodej parze.