Jaki kurs języka angielskiego dla dzieci w Łodzi?W wielu miastach i miejscowościach organizowane są kursy języka angielskiego dla dzieci. Jednym z nich jest Łódź. Tylko, która metoda jest najlepsza? Jaki kurs języka angielskiego wybrać? I po co to robić? Sprawdźmy.

Po co uczyć dzieci języka angielskiego?

Posługiwanie się językiem obcym to jedna z kluczowych umiejętności niezbędna w przyszłości. Wielu ekspertów zachęca do nauki już w wieku dziecięcym kiedy to maluszek znajduję się w okresie szczególnej wrażliwości językowej. Od narodzin do ukończenia 6 czy 8 lat, młody człowiek intensywnie przyswaja język ojczysty. Co najważniejsze dziecko uczy się go w sposób nieświadomy, gdyż mowa jest porównywalna do takich podstawowych umiejętności, jak chodzenie czy samodzielne jedzenie. Wart więc od najmłodszych lat kształtować kompetencje językowe. Jak to zrobić?

Dziecko uczy się języka na dwa sposoby. Pierwszy, zakłada przyswojenie języka na zasadzie osłuchania. Rodzice używają biegle na co dzień danego języka, co powoduje przyswajanie go przez dzieci. Innym rozwiązaniem jest niezależna nauka w placówce oświatowej. I tutaj metod nauki języka jest bardzo wiele. 


Język angielski Łódź metodą GENKI ENGLISH

Samo słowo „nauka” jest nacechowane w jakimś sposób negatywny. Kojarzy się z przymusem i sztywnymi ramami edukacji. Nie zawsze jest to korzystne dla dziecka, które z natury lubi zabawę. W Baby English Center w Łodzi dzieci uczą się języka metodą Genki.

Metoda Genki została opracowana w taki sposób, że dzieci uczą się podstawowych umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania w języku angielskim przez zabawę. Oparty jest na tematycznie ułożonym programie nauczania. Na każdym poziomie wprowadzane jest nowe słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego. Dużą rolę odgrywa również metoda ciągłego powtarzania, co sprawia, że nauka staje się efektywna u dzieci.

Kurs Genki English dedykowany jest dzieciom w wieku od 3 do ponad 9 lat. Został przygotowany tak, aby a pomocą fascynujących tematów, multimedialnych i interaktywnych materiałów, wszechstronnie rozwijać dziecko. Dzieci są bardzo zaangażowane na kursie dzięki czemu dużo łatwiej jest im nabyć konkretne umiejętności językowe. 

Dziecko na kursie uczy się również pewności siebie podczas komunikacji w języku angielskim. A wszystko odbywa się w luźniej i przyjaznej atmosferze. Dzieci kochają ten sposób nauki języka angielskiego. Jest on dla nich przyjemnością. 

Zobaczcie, jak wyglądają przykładowe zajęcia.

Jak sami widzicie zajęcia prowadzone są w sposób bardzo ciekawy dla dzieci. Maluszki nabywają różnych umiejętności, nie tylko językowych. Co jest bardzo korzystne dla ich ogólnego rozwoju i umiłowania pasji. Dla niezdecydowanych przewidziano niespodziankę. Można skorzystać z darmowej lekcji. To do niczego nie zobowiązuje, a można przekonać się na żywo, jak wygląda nuka metodą Genki w Baby Englsh Center w Łodzi. 

Sprawdźcie sami!