3 kolekcje LEGO® idealne na prezent dla chłopców w wieku szkolnym


Zastanawiasz się, jaki prezent sprawić dorastającemu dżentelmenowi? Odpowiedź jest prostsza, niż może Ci się wydawać. Klocki LEGO® doskonale sprawdzą się w roli upominku, zapewniając dziecku godziny niesamowitej rozrywki, a przy okazji rozwijając jego wyobraźnię i zręczność. Aby prezent był trafiony, musisz jednak odpowiednio dobrać zestaw klocków do wieku młodzieńca. Dlatego też podpowiadamy, jakimi kolekcjami warto się zainteresować w przypadku chłopców w wieku szkolnym.LEGO® Minecraft

Dzieciaki szaleją na punkcie tej gry online, więc uwielbiają też wszystko, co powstaje na jej podstawie. Zestawy LEGO® to jeden z przykładów produktów zaprojektowanych na licencji tego fenomenu. Wręczając młodemu graczowi klocki LEGO® Minecraft, dajesz mu możliwość obcowania z ulubionym uniwersum, odrywając go jednocześnie od monitora na wiele długich godzin.

Zestawy LEGO® Minecraft utrzymane są w charakterystycznej dla gry estetyce i obejmują postaci oraz lokalizacje znane z wirtualnego świata. To wszystko sprawia, że można nie tylko ułożyć z nich to, co sugeruje instrukcja, ale także dać ponieść wodze fantazji.

LEGO® City

To jedna z najpopularniejszych obecnie kolekcji LEGO®. W przeciwieństwie do wielu innych serii, przetrwała lata i wciąż otrzymuje nowe zestawy. Trudno się dziwić – miasto to obszerny temat, który w dodatku cały czas ewoluuje. Dzieci mogą więc kreować własną metropolię z posterunkami, terminalami czy miejskimi plażami. LEGO® City to także możliwość konstruowania niesamowitych pojazdów – od samochodów i łódek, po samoloty, śmigłowce, a nawet maszyny ciężkie przeznaczone do różnego rodzaju zadań specjalnych! Przyznasz, że to prawdziwie męski temat.

LEGO® Hidden Side

Kiedyś dzieciakom nawet nie śniłaby się taka możliwość. Oto zestawy klocków, które można pobudzić do życia dzięki aplikacji mobilnej! Co więcej, taka funkcja pozwala na kilkuosobową rozgrywkę. LEGO® Hidden Side mogą spodobać się szczególnie chłopcom ze względu na swoją tematykę – ukryty wymiar zamieszkany przez duchy. Każda konstrukcja ma więc w tym przypadku dwa oblicza: normalne oraz to, w którym można łapać zjawy. To rewelacyjna zabawka łącząca klasyczną rozrywkę z dobrodziejstwami nowej technologii.

Wymienione kolekcje to prawdziwa kopalnia ciekawych zestawów klocków, przeznaczonych dla dorastających chłopców. Każdy będzie zachwycony możliwościami, jakie dają zabawki z tych serii LEGO®. Jeśli więc szukasz trafionego prezentu, zapoznaj się z powyższymi kategoriami w sklepie salonklocków.pl!