Wyjątkowy upominek na 40 urodziny dla niej

Sól do kąpieli PREZENT NA 40 URODZINY dla przyjaciółki
 

Dla najlepszej przyjaciółki z okazji 40. urodzin – prezent personalizowany

Jak wybrać najlepszy prezent na 40. urodziny dla przyjaciółki? To proste – wcale go nie wybierać, a… zrobić. Może nie do końca „od zera”, ale nieco kreatywności z całą pewnością nie zaszkodzi. Bo to właśnie personalizowane upominki pozostają z obdarowanymi najdłużej. Co je wyróżnia?

Przede wszystkim to, że są jedyne w swoim rodzaju. Ich podstawę może stanowić dowolna, nawet zupełnie zwyczajna rzecz. Kiedy jednak przychodzi co do czego, nawet ta zwyczajna rzecz nabiera absolutnie nadzwyczajnego charakteru!

Co musisz zrobić? Nic trudnego, bez obaw! Wystarczy pomyśleć o tym, co twoja przyjaciółka lubi najbardziej. Co sprawia jej radość. Jak odpoczywa, czym się interesuje, jakie jest jej hobby. A potem pozostaje już tylko w swoim prezencie do tego nawiązać – np. za sprawą sympatycznej dedykacji. Można wykorzystać w tym celu samodzielnie zredagowany napis, który ozdobi upominek – albo umieścić na nim własne zdjęcie. Wszystko, co tylko wyobraźnia podpowie!

Prezent urodzinowy dla przyjaciółki – co kupić?

Sól do kąpieli PREZENT NA 40. URODZINY dla przyjaciółki odznacza się pięknym pomarańczowym aromatem oraz fantastycznymi właściwościami… bo chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak dobrze robi długa, gorąca kąpiel. I to nie tylko w czterdzieste urodziny, ale też w dowolny inny dzień – zawsze warto podarować sobie choć chwilę relaksu.

Skoro zaś o relaksie mowa, to dlaczego by nie zestaw Prosecco PREZENT NA 40. DLA NIEJ? To kolejna z tych rzeczy, którym wprost nie sposób odmówić uroku – idealnie nadaje się do wspólnego świętowania urodzin. We dwie albo w większym gronie!

A co powiesz na leżak ze spersonalizowanym oparciem – humorystycznym i sympatycznym jednocześnie? Albo na kartkę urodzinową – tyle że nie taką zwyczajną, a taką w prawdziwym rozmiarze XXL? Jest jeszcze piersiówka z kieliszkami, grawerowany album, szklanka do whisky, a także całe mnóstwo innych możliwości, które łączy jedno – każdą można samodzielnie spersonalizować, nadając jej niepowtarzalny urok.

Zestaw Prosecco PREZENT NA 40 DLA NIEJ

Najlepszy prezent? Wspólnie spędzony czas (oraz personalizowana niespodzianka)

Wiele osób zgodzi się pewnie, że najlepsze upominki to te niematerialne – że od każdego prezentu rzeczowego cenniejszy będzie wspólnie spędzony czas. I pewnie jest w tym sporo racji, ale… czy jedno wyklucza drugie? Bynajmniej! Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć jedno z drugim.

Ponieważ to urodziny twojej przyjaciółki, zadbaj zarówno o jedno, jak i drugie. Wymyśl, co będziecie robić w tym dniu. Może wybierzecie się na plażę albo na długi spacer po lesie? Może spędzicie dzień w spa lub parku rozrywki? A może zorganizujecie wielką imprezę na kilkadziesiąt osób – bo dlaczego by nie… Każdy pomysł jest dobry – każdy, którym pokażesz swojej koleżance, jak bardzo jest dla ciebie ważna! A w podkreśleniu tego ostatniego faktu na pewno nie zaszkodzi personalizowany upominek.

Jeśli zatem wielki dzień coraz bliżej, już teraz zajrzyj na Crazyshop.pl i zaprojektuj własny, absolutnie najlepszy prezent na 40. urodziny dla przyjaciółki!