Pomysły na prezenty dla gości weselnych


Podziękowanie przybyłym gościom na wesele to piękny gest, który jest coraz chętniej praktykowany wśród nowożeńców. To przecież goście swoją obecnością uświetniają całą uroczystość, okazując jednocześnie wsparcie dla Młodej Pary na nowej drodze życia. Warto za to wszystko podziękować. Świetnym rozwiązaniem będzie podarowanie im drobnych upominków, które będą miłą pamiątką w tym wyjątkowym dniu. Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze pomysły na prezenty dla gości weselnych. Koniecznie wybierzcie coś z naszych inspiracji.
 

Upominki dla gości weselnych

Idealnym podziękowanie dla gości mogą być drobne gadżety, które chwycą za serce. Niektóre z propozycji są naprawdę bardzo urocze i warte rozważenia. Oczywiście wszystko zależy od budżetu, jaki posiadają Państwo Młodzi. Przy małej liczbie gości mamy większe możliwości. Problem zaczyna się, gdy musimy przygotować podziękowanie dla kilkuset weselników. Najpopularniejszymi upominkami są:
  • magnesy na lodówkę z imionami nowożeńców oraz datą ślubu – do wyboru są różne wzory i motywy, w kolorze, jak i wersji czarno białej. Upominek może być wykonany na drewnie lub materiale sztucznym.
  • gipsowe figurki – aniołki, słoniki czy gołąbki – tutaj wybór również jest bardzo duży. Białe gołąbki wyglądają prześlicznie i świetnie wpisują się w klimat wesela.
  • miód pitny – a w zasadzie małe słoiczki z miodem do wyboru różne smaki miód akacjowy, wielokwiatowy, rzepakowy czy gryczany. Na każdym słoiczku można umieścić spersonalizowaną etykietą, która nada każdemu upominkowi indywidualności. Warto wybierać polskie miody z rodzinnych pasiek.
  • buteleczka – piersióweczka z wybornym trunkiem nie koniecznie tym wyskokowym to kolejny pomysł na prezent dla gości weselnych. Upominek wraz z imienną etykietą czy wierszowanym podziękowaniem będzie idealny na tak ważną uroczystość.
  • świeczki zapachowe – małe słoiczki pełne emocji. Takie prezenty dla gości weselnych z pewnością zostaną wykorzystane w zaciszu domu. Możemy być pewni niesamowitego efektu.
  • mydełka zapachowe – pięknie opakowane w oryginalnym kształcie mogą być świetnym podziękowaniem. Oprócz funkcji użytkowej będą pełniły funkcję dekoracyjną. Takie podziękowanie z pewnością nie odejdzie w zapomnienie.
  • herbata kwitnąca – to nie zwykły pomysł na prezent, herbata, która w trakcie zaparzania rozkwita się niby kwiat i ukazuje swoje piękno. Gwarantuje niezwykłe doznania smakowe i wizualne. 
 

 

Personalizowane słodycze

Jeśli chcemy podziękować przybyłym gościom i jednocześnie trochę osłodzić im życie, personalizowane słodycze będą idealnym pomysłem. Zaletą takiego upominku jest przystępna cena. Państwo Młodzi nie narażają się na dodatkowe koszty. Można wybrać samodzielnie motyw czy kolor przewodni bądź też wysłać własny projekt. Jeśli zależy nam na idealnym dopasowaniu stylu zaproszenia, winietek czy wizytówek, słodycze własnego projektu będą doskonałym rozwiązaniem. Całość będzie wyglądać bardzo harmonijnie i stylowo. Słodycze możemy zapakować w oryginalne pudełeczka dla gości. Możemy być pewni, że takie podziękowanie spotka się z uznaniem.