LEGO Friends Kawiarnia przy schronisku (41699)

 
Lego Friends to popularne klocki konstrukcyjne dedykowane głównie dziewczętom. Motywem przewodnim jest życie i przygody grupy przyjaciółek w fikcyjnym mieście Heartlake City. Jednym z zestawów jest Kawiarnia przy schronisku (41699). Tak jak i pozostałe zestawy, ta seria koncentruje się również na różnych miejscach i aktywnościach, tym razem dzieci mogą wcielić się w rolę opiekunów zwierząt i bawić się w ich adoptowanie.

Zestaw Kawiarnia przy schronisku (41699) skierowany jest do dzieci w wieku powyżej sześciu lat, które są miłośnikami czworonogów. Priyance postanawia ratować porzucone zwierzaki i zajmuje się nimi w schronisku. Olivia – druga postać z tego zestawu, pomaga dzielnie przyjaciółce, a nawet decyduje się zabrać jedno zwierzątko ze sobą do domu. 
 Zawartość zestawu LEGO Friends, Kawiarnia przy schronisku (41699)

Zestaw LEGO Friends Kawiarnia przy schronisku (41699), jest idealnym prezentem dla dzieci, które uwielbiają zwierzęta. W zestawie znajdują się dwie minilaleczki, figurka psa, figurka szczeniaka oraz figurka kociaka.

Dostępna jest również kawiarnia z recepcją oraz z zewnętrznymi stolikami. W zestawie znajduje się również trójkołowy rower, którym można wybrać się do miasta w poszukiwaniu porzuconych kotków czy psów. Dostępny jest także plac zabaw dla zwierząt oraz specjalne drzwi, przystosowane do potrzeb czworonożnych klientów. Zestaw klocki lego zawiera również wiele realistycznych detali, takich jak szyld informacyjny, butelka do karmienia, wanna dla zwierząt i pudełko z formularzem adopcji. To wszystko inspiruje do tworzenia licznych historii związanych z opieką nad zwierzętami. 
 
Recenzja LEGO Friends, Kawiarnia przy schronisku (41699)

Jakość wykonania zestawu jest wysoka. Klocki są jednolite, łatwe do łączenia i spełniają standardy bezpieczeństwa. Byliśmy pod wrażeniem tego, jak wiele detali i kreatywnych elementów znalazło się w tym zestawie. Zabawka zapewnia wiele możliwości do zabawy, w tym szukanie porzuconych zwierzaków w mieście, opiekę nad nimi w schronisku, podawanie napojów i jedzenia oraz znalezienie im nowych opiekunów. 
 
Zestaw Kawiarnia przy schronisku pobudza wyobraźnię dzieci i zapewnia im długie godziny zabawy, podczas których mogą tworzyć własne historie. Prawdziwą frajdą jest już samodzielne złożenie poszczególnych elementów budynku. Dużym ułatwieniem podczas składania samego zestawu, jest możliwość korzystania z aplikacji. Program zawiera dokładne instrukcje budowania LEGO, dzięki której dzieci mogą powiększać, obracać i wizualizować model w trybie podglądu. To ułatwia składanie zabawek nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tego typu klockami.

Kawiarnia przy schronisku to kreatywny pomysł na prezent dla każdej dziewczynki w wieku powyżej sześciu lat, która fascynuje się tematyką zwierząt. 
 


#materiałsponsorowany