Lego technic do 100 zł - zestawienie

Zakup zestawu lego technic do 100 zł  to świetny pomysł na prezent dla miłośników klocków. Daje możliwość rozwijania umiejętności konstrukcyjnych bez konieczności inwestowania dużych kwot i nadszarpywania domowego budżetu. Budowanie modelów z zestawów lego będzie wspaniałą rozrywką dla dzieci w młodszym wieku, jak i osób dorosłych. Poniżej najciekawsze zestawy lego technic do 100 zł. 

1. LEGO Technic 42136 Traktor John Deere 9620R 4WD

Dla młodych entuzjastów traktorów, Lego Technic traktor 42136 będzie świetną okazją do zbudowania własnej wersji traktora John Deere. W trakcie składania tego modelu, można nie tylko bawić się klockami, ale również zdobywać wiedzę na temat funkcjonowania tej potężnej maszyny rolniczej. Użytkownik ma możliwość przechylania przyczepy, aby ułatwić sobie transport ciężkich ładunków. Nawet koła w zestawie zostały zaprojektowane tak, aby móc sobie wyobrazić, jak traktor porusza się po realnych polach i pagórkach po trudnym terenie. Dodatkowy zawias w dyszlu umożliwia płynne pokonywanie różnych nachyleń terenu, co dodaje realizmu i przyjemności z zabawy skonstruowanym traktorem.

2. LEGO Technic Monster

A może osoba, dla której szukasz lego technic do 100 zł interesuje się widowiskami związanymi z monster truckami? Jeśli tak, to lego technic monster truck będzie idealnym wyborem. Po złożeniu zestawu otrzymamy mniejszy odpowiednik potężnego pojazdu o ogromnych kołach, silniku o dużej mocy, zdolny do pokonywania różnych przeszkód. Zabawa gotową konstrukcją z pewnością będzie ekscytująca zwłaszcza, że monter truck będzie mógł  wykonywać ogromne skoki i loty. A my jako kierowcy przekraczać różnego rodzaju przeszkody, takie jak samochody, bariery czy sterta ziemi  wykonując w trakcie skoków spektakularne akcje. 


 Do 100 zł kupimy LEGO Technic Monster :

  • 42150 Jam Monster Mutt Dalmatian
  • 42149 Jam Dragon
  • 42118 Jam Grave Digger
  • 42135 Jam El Toro Loco
  • 42134 Jam Megalodon
 
 


3. LEGO Technic Ratrak 42148

Zestaw z ratrakiem LEGO Technic to model 2 w 1 doskonały upominek dla młodych entuzjastów sportów zimowych. 178 elementy idealnie sprawdzą się na początek przygody z klockami lego. Ratrak został wyposażony w gumowe opony i gąsienice, dzięki temu jest wstanie na łatwe pokonywanie stoków, aby sprawnie usuwać lub ubijać śnieg. Przy pomocy dźwigni można precyzyjnie sterować ruchami, podnosząc, opuszczając i obracając przednią łopatą ratraka. Drugą dźwignią można regulować tylny element, przeznaczony do skutecznego ubijania śniegu. Gdy nadejdzie chwila na odmianę, istnieje możliwość przekształcenia tego modelu  w ekscytujący skuter śnieżny. Instrukcja dostępna jest w aplikacji. 


4. LEGO Technic Samolot wyścigowy 42117

To  kolejne klocki lego technic 2w1 warte uwagi. W pierwszym etapie po złożeniu otrzymujemy fascynujący samolot wyścigowy. Potem można przekształcić go w superszybki samolot odrzutowy. Taki zestaw daje jeszcze więcej radości z konstruowania różnego rodzaju maszyn latającym. Dodatkowa instrukcja jest dostępna w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions. Interaktywny poradnik składania zestawu zawiera lupę do powiększania oraz narzędzie do obracania modelu, a także tryb podglądu, co ułatwia samodzielne konstruowanie.  

 

5. LEGO Technic Wywrotka 42147

Zestaw 42147 pozwala na zbudowanie wywrotki, która jest wzorowana na prawdziwych wywrotkach używanych na placach budowy. Wywrotkę stworzymy ze 177 elementów. W jej konstrukcji zastosowano ruchome mechanizmy, które doskonale imitują funkcje prawdziwego pojazdu budowlanego. Po złożeniu klocków dzieci mają możliwość przeniesienia się do najbardziej ekscytującej części zabawy, czyli odgrywania własnych scenek według własnych scenariuszy.
 
 

6. LEGO Technic 42133  Ładowarka teleskopowa

To kolejny zestaw lego technic do 100, który jest modelem 2w1. Z dostępnych elementów można skonstruować zarówno ładowarkę teleskopową, jak i samochód pomocy drogowej. Oba pojazdy po złożeniu posiadają ruchome elementy, co sprawia, że użytkownik zyskuje ogromną przestrzeń do kreatywnej zabawy. Dzięki temu zestawowi dzieci mogą nie tylko zbudować dwa różne modele pojazdów, ale także cieszyć się interaktywnym doświadczeniem podczas późniejszej zabawy.  
 
Podsumowanie: Nawet przy ograniczonym budżecie można kupić naprawdę fascynujące zestawy lego technic do 100 zł. Dostępne są dwie kategorie klocków: pojedyncze zestawy, które są droższe, ale za to zawierają więcej elementów oraz zestawy 2w1 - tańsze, które można przekształcać. 

 

#materiałsponsorowany