LEGO Friends Stephanie i przygoda pod żaglami 41716 – recenzja

 
LEGO regularnie wprowadza na rynek nowe zestawy tematyczne, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym fanom klocków konstrukcyjnych. Tym razem jest to przepiękna, kolorowa żaglówka wraz z trzema uroczymi minilaleczkami Lego Friends Stephanie i przygoda pod żaglami 41716. Zestaw składa się z 304 pogrupowanych elementów, obejmujących kolorowe klocki, naklejki i papierową instrukcję. Wszystko jest starannie zapakowane w duże pudełko, gotowe do fascynującej zabawy konstrukcyjnej. W zestawie znajdują się trzy urocze minilaleczki: Stephanie, Elijah i kapitan Maxine. Każda z postaci ma swoje unikalne cechy, co dodaje atrakcyjności podczas zabawy. Zestaw jest doskonałym prezentem dla dzieci, które pasjonują się żeglowaniem, a jednocześnie lubią rozwijać swoją wyobraźnię poprzez odgrywanie różnych ról. W opakowaniu znajduje się papierowa instrukcja, która krok po kroku prowadzi przez cały proces budowy. 
 

Dzieci mogą również skorzystać z aplikacji LEGO®, co sprawia, że proces konstrukcji staje się interaktywny i jeszcze bardziej fascynujący. Wystarczy ją pobrać na smartfon lub tablet. Po niespełna 30 minutach budowy otrzymujemy zjawiskową łódź o wymiarach 26 cm wysokości, 9 cm długości i 25 cm szerokości. Gotowy model robi duże wrażenie pod względem różnorodnych detalów. Kajuta żaglówki jest naprawdę świetnie wyposażona.

Zestaw zawiera różnorodne dodatkowe akcesoria, takie jak tablet, krótkofalówka, lornetka, dron ze sterownikiem oraz trzy kamizelki ratunkowe. To dodatkowe elementy umożliwiają dzieciom rozwijanie narracji i tworzenie jeszcze bardziej interesujących scenariuszy zabawy. 
 
 
Zestawy LEGO są znane z wysokiej jakości wykonania, precyzyjnego łączenia klocków oraz trwałości modeli. Jest to gwarancja, że stworzona żaglówka będzie mogła służyć dziecku przez dłuższy czas.

Podsumowując, Zestaw LEGO Friends Stephanie i przygoda pod żaglami to nie tylko zestaw konstrukcyjny, ale prawdziwie interaktywna i kreatywna zabawka, która rozwija wyobraźnię oraz zachęca do wspólnej zabawy. 

Chcecie więcej? Koniecznie sprawdźcie zestaw klocków z serii Lego City.
 


#materiałsponsorowany