Ubezpieczenie szkolne

ubezpieczenie szkolne

Abecadło wierszyki o literkach - recenzja


Na rynku jest bardzo dużo publikacji uczących alfabetu. Mimo, że upłynie jeszcze sporo czasu zanim mój synek zacznie samodzielnie czytać postanowiłam, że wybiorę książkę, która będzie jednocześnie uczyć i bawić. I tak oto robiąc zakupy w empiku znalazłam książkę Wydawnictwa SBM Abecadło Wierszyki o literkach Anny Edyk - Psut.

Wierszyki o literkach to kolorowa książeczka z wesołymi wierszykami o kolejnych literkach alfabetu. Wierszyki są bardzo łatwe do zapamiętania i łatwo można nauczyć się ich na pamięć. Dzięki książeczce dowiadujemy się, że C jest jak księżyc, F składa się z trzech kreseczek, a H wygląda jak drabina. Czytamy również zabawne opowieści o aligatorze Anastazym, bąku Bazylim, lisku Lucjuszku i ich przyjaciołach. 

Cena w promocji: 8,99 zł 


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco - polub nas na Facebooku

Prześlij komentarz

3 Komentarze

 1. Tez ją mam ale za zadne skarby nie moge mojego malucha nia zaintwresowac.Inne tez nie bardzo :( nie bardzo wiem jak czytac gdy on mi zwiewa :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój synek też jest bardzo ruchliwy, nie przejmuje się tym że jego zainteresowanie książką miła po kilku sekundach, czytam kiedy jest w ruchu. Podchodzi do mnie bardzo często i ogląda obrazki. Ważne jest aby w ogóle czytać dziecku, a na pewno zaprocentuje to w przyszłości.

   Usuń
 2. Ooo książka wydaje się świetna! Muszę sobie zapisać tytuł koniecznie :)
  Mimo, że moja Hania zacznie czytać dopiero za kilka lat, to też zdarza mi się kupować już jakieś książki. Na razie jedyną styczność z książkami ma kiedy czytamy jej do snu, ale wierze, że dzięki temu jej zainteresowanie książkami będzie wzrastać.

  OdpowiedzUsuń