prezent na chrzciny

Co kupić na chrzciny dziecka

07:24:00,7 Komentarze


Chrzciny dziecka to bardzo podniosły moment, przede wszystkim dla rodziców maluszka. Dziecko bowiem zazwyczaj nic z tego dnia nie pamięta. Jednak można zadbać o kupno ciekawego prezentu, który będzie stanowił piękną pamiątkę z tego wydarzenia na wiele lat.
 
Dzisiaj dzięki temu, że klienci wymagają coraz ciekawszych prezentów, na pewno bez problemu można znaleźć interesujące propozycje w bardzo wielu sklepach. Bardzo dużą popularnością cieszą się tak zwane prezenty personalizowane, czyli realizowane z myślą o konkretnej osobie.

Prezent personalizowany na chrzciny - jak?
Prezent na chrzciny także może być prezentem personalizowanym. Wystarczy odrobina inwencji, aby wymyślić ciekawe i niepowtarzalne podarunki. Także sklepy, zajmujące się sprzedażą tego typu produktów pomagają klientom znaleźć idealnie dobrane do ich oczekiwań podarunki. Dobrym pomysłem może być na przykład obraz wykonany ze zdjęcia maluszka lub ułożony ze słów, oddających charakter i wyjątkowość tego właśnie dnia. Nawet po bardzo wielu latach na pewno będzie stanowił ciekawą i niepowtarzalną pamiątkę, którą znacznie większe już dziecko na pewno z ciekawością obejrzy.  Poza tym można maluszkowi podarować na przykład miarkę wzrostu z jego zdjęciem czy osobistą dedykacją. Ze względu na coraz większą ilość miejsc, zajmujących się sprzedażą tego typu personalizowanych prezentów, ich wyszukanie na pewno nie powinno być dzisiaj najmniejszym problemem.

Gdzie znaleźć idealny prezent na chrzciny
W poszukiwaniu tego typu prezentów z pewnością warto jest zajrzeć do Internetu. Bardzo dużą ilość sklepów to dla poszukujących ich klientów przede wszystkim możliwość wyboru spomiędzy niezwykle szerokiej gamy, jak również znacznie bardziej atrakcyjne ceny. Sklep mygiftdna.pl to miejsce, w którym każdy szybko znajdzie interesujący prezent, także na chrzciny. Można znaleźć coś interesującego z propozycji przedstawianych przez sklep, oczywiście wykonaniem personalizowanego projektu zajmuje się obsługa sklepu, nie trzeba więc znajomości skomplikowanych programów graficznych.

Przeczytaj także o:

7 komentarzy:

 1. Ja zawsze mam problem z prezentami. Wolę dać kopertę. Rodzice będą wiedzieli, co się dziecku akurat przyda ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak i nie. My dostaliśmy pieniądze, gdzieś się one rozeszły i pamiątki nie ma. Dostaliśmy też kilka prezentów, które z kolei były totalnie nie trafione (mieliśmy już kocyk, a ubranka były za małe) Myślę, że trzeba po prostu zapytać rodziców czy chcieli by określoną prezent. Nas nikt nie pytał i mnie to trochę boli, bo z pewnością ucieszylibyśmy się z takiego spersonalizowanego prezentu na chrzciny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jestem zdania że kopertę dać albo coś ze złota. 😊 w sierpniu robię chrzciny dla synka i też liczę na kopertę bo wiem że np. Moja teściowa to bezguscie totalne i nie przeżyję jej,,cudownych" prezecikow

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację czasami trzeba bardzo uważać aby unieszczęśliwiać kogoś na silę zwłaszcza, że ktoś ma inny gust.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niedługo będę właśnie myślała nad takim prezentem. Mój syn, z tego, co pamiętam, dostał np. leżaczek niemowlęcy i matę edukacyjną, i to moim zdaniem były super prezenty bo bardzo nam się przydały.

  OdpowiedzUsuń
 6. Obraz wykonany ze zdjęcia dziecka to świetny pomysł :) trochę inspiracji możecie znaleźć tutaj http://chrzcinyikomunie.pl/

  OdpowiedzUsuń
 7. w razie wątpliwości co mam komuś kupić też posiłkuję się kopertą z pieniążkami, ale do tego zawsze mam pod ręką jakiś mini albumik z grawerem na 4 zdjęcia, żeby maluch miał też jakąś pamiątkę na lata po takim ważnym dniu :) a najlepiej sprawdziły mi się albumy z limiq.pl Są na prawdę świetnej jakości i z materiałów, które nie poniszczą zdjęć. Kuzynki się nimi zachwycają odkąd już je im pokazałam :P

  OdpowiedzUsuń