Naklejki na ścianę - moje inspiracjeRemont i remont, a końca nie widać...
Remont naszego mieszkania trwał ponad półtora roku. Ktoś powie, że to długo. Tak strasznie długo, zwłaszcza, że wszystko postanowiliśmy zrobić sami. Na początku pomagał nam znajomy fachowiec kłaść płytki w kuchni i łazience, potem mąż sam wygładzał i malował ściany. Najbardziej denerwowało mnie to, że dni mijały a efektu nie było widać. Druga moja ciąża spowolniła prace, bo oczywiście trzeba było pomyśleć o czymś innym. No cóż. Może tak to już jest z tymi remontami. 


Pokój dziecięcy to wyzwanie
Ostatecznie został nam do aranżacji jeszcze jeden pokój dla mojej córki. Na razie śpi z nami w sypialni, ale jak tylko zacznie przesypiać całe noce, planuje przenieść ją do jej własnego pokoju. Ściany póki co są pomalowane na bardzo neutralny kolor czyli biały. Obiecałam sobie, że jak tylko urodzę będą szukać inspiracji. Córka ma już cztery miesiąc więc już najwyższy czas pomyśleć nad urządzeniem jej pokoju. A gdzie można lepiej znaleźć inspiracje dla aranżacji pokoju dziecka jak nie w internecie? 

Gdy mam tylko chwilę szukam pomysłów przeglądając portale dotyczące aranżacji wnętrz. Wiem, już w tej chwili, że chcę aby na ścianie było coś więcej niż tylko tradycyjne dodatki typu obraz. Do ramek ze zdjęciami na ścianie będę miała zawsze sentyment i będą przegrywały nierówną walkę ze wszystkim obrazami i fototapetami. Tylko, że już mamy taką małą rodzinną galerię w przedpokoju i dlatego warto pomyśleć o czymś innym. 

A może naklejki na ścianę dla dzieci?
Postanowiłam więc, że na ścianie znajdą się naklejki. W sklepach internetowych z łatwością można znaleźć różne naklejki na ścianę dla dzieci, że można dostać totalnego zawrotu głowy. Naklejki na ścianę są niezwykle kolorowe ale przede wszystkim Chcę aby pokój mojej córki miał charakter typowo dziewczęcy i dziecięcy. Pomyślałam więc, że wybiorę naklejki bajkowe, bo przecież moja córka jest moją małą księżniczką. 

Dziś chce więc zaprosić was na moje naklejkowe inspiracje, wybrałam trzy nad którymi się zastawiam, a może pomożecie mi wybrać tą właściwą. 

naklejki do pokoju dla dzieci
Moja ulubiona naklejka, najbardziej mi się podoba i myślę, że moja mała księżniczka będzie zadowolona.


naklejki dla dzieci
Naklejka LEŚNA POLANA - uniwersalna zarówno dla chłopca jak i dziewczynki

naklejki safari
Naklejka SAFARI

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco - polub nas na Facebooku