Nasz pokój dla niemowlaka


Jeszcze zanim urodziła się córka postanowiliśmy z mężem wyremontować pokój - marzył mi się najpiękniejszy pokój jaki tylko można zaprojektować dla niemowlaka. Zdecydowaliśmy się  na kolor zielony mając na uwadze, iż ten pokój będzie pokojem przejściowym dla naszej córeczki. O moich inspiracjach naklejkowych już wam pisałam, z czasem duży pokój, który pełni funkcję pokoju zabaw przekształcimy w pokój dla dziewczynki.
Dziś zapraszam was do siebie abyście mogli obejrzeć efekty remontowe naszego pokoju.

Tak wyglądał pokój w trakcie remontu:


A tak teraz:


Element obowiązkowy to ochraniacze na szafki, bez nich trudno było by utrzymać porządek przy kochającym szperać synku. Meble do pokoju zostały wykonane na zamówienie. N poddaszu posiadamy nie typowe wymiary pokoi. Trudno było nam coś dopasować z mebli katalogowych. Koszty były też porównywalne. Choć muszę przyznać, że tym razem firma nas trochę rozczarowała. Wcześniejsze meble były dużo lepsze jakościowo. Nie wiem, czy urządzając kolejny pokój zdecydujemy się na ich usługi. Czas to pokarze.


Organizer to prezent od babci - mimo, że strasznie nie lubi szyć uszyła go dla nas z dostępnego w domu materiału.


Tak wygląda nasz pokój córki - może nie przypomina tego z modnych magazynów, ale dla nas to najpiękniejszy pokój i to chyba się liczy najbardziej.