Aranżacja balkonu - ciekawe pomysły


Klimatyczny balkon
Przyznam się szczerze, że jestem na siebie zła. 
Mija już trzeci rok jak mieszkamy razem w naszym mieszkaniu, a nadal nie udało mi się kupić mebli na nasz balkon. Aranżacja balkonu nie daje mi jednak spokoju. Balkon mamy dość spory (a przy najmniej tak mi się wydaje) ok. 9 m2 i od zawsze marzyłam aby stworzyć idealny kącki do wypoczynku. Zawsze jednak było coś ważniejszego. Na początku remont o którym wam już pisałam w poście - Naklejki na ścianę moje inspiracje, potem urodził się mój syn  a w maju moja córka.
Dzieci są moim całym światem i one pochłaniają mój cały czas. 

Teraz planuję się tym zająć. A przynajmniej coś zaplanować, aby móc na wiosnę to zrealizować. Nie chcę aby mój balkon ograniczał się tylko i wyłącznie do funkcji użytkowej, więc już teraz szukam inspiracji.


Surfinie na naszym balkonie

Fioletowe surfinie
Do tej pory na moim balkonie gościły tylko i wyłącznie surfinie. Teraz myślę o meblach z rattanu. Zapraszam was na mój mały przegląd mebli idealnych do aranżacji balkonu. Są to meble ratanowe a dokładnie wykonane z technorattanu.


Fotel REIMS

Okrągły stolik ze szkłem ESPINAL

Stolik kawowy REIMS

Dwuosobowy zestaw DIJON
Zdjęcia mebli ogrodowych pochodzą ze strony sklepu Ogrodolandia http://ogrodolandia.pl/meble-ogrodowe

Najbardziej podoba mi się fotel z zdjęcia pierwszego, w połączeniu z okrągłym stolikiem tworzą idealny duet. Taka aranżacja mojego balkonu była by cudowna. Teraz tylko pozostaje namówić mojego męża na zakup takiego kompletu. Zastanawiam się czy warto korzystać z promocji posezonowych czy jednak zaczekać do wiosny. Zakup jesienią wiąże się z koniecznością przechowywania mebli w piwnicy. Co mi się zupełnie nie podoba, więc pewnie poczekamy do wiosny.W sumie to i dobrze mam czas aby zorganizować budżet na takie wydatki.

I jeszcze jedno postanowienie na wiosnę. Zakup piaskownicy dla syna, koniecznie drewnianej. W tym roku to się nie udało ale mam nadzieję, że w nowym roku się to zmieni.

Piaskownica
Zdjęcie pochodzi ze strony: http://ogrodolandia.pl/piaskownice

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku