7 zastosowań woreczków Multi Use Bag od Motherhood


Ostatnio do mojego domu trafił woreczek Multi Use Bag od Motherhood. Sama nazwa jest jednak bardzo myląca gdyż, nie jest to zwykły foliowy woreczek jak większość może sądzić. 

Woreczek Multi Use Bag jest opakowaniem, które jest uniwersalne i ma wiele praktycznych zastosowań. Opakowanie jest wykonane z bawełny, jest nieprzemakalne i ma bardzo praktyczny zamek błyskawiczny. Do wyboru są dwa rozmiary S (20x20cm) oraz M (27x35cm). Ja mam woreczek w rozmiarze S. Postanowiłam, że pokażę wam kilka zastosowań woreczka.


1. Przechowywanie kosmetyków dla dzieci
Wychodząc z domu obowiązkowo musimy wziąć pampersy na zmianę, krem, chusteczki czy inne kosmetyki. Woreczek pomoże na w organizacji przestrzeni w naszej torbie. Znalezienie drobnych kosmetyków będzie też dużo prostsze.

2. Przechowywanie kosmetyków mamy
Jeżeli jesteśmy w temacie kosmetyków oczywiście woreczek Multi Use Bad idealnie sprawdza się jako kosmetyczka dla każdej kobiety i powodzeniem możemy przechowywać w nim różnego rodzaju drobne kosmetyki.3. Przechowywanie żywności 
Woreczki są bezpieczne w kontakcie z żywnością, dlatego też z powodzeniem możemy przechowywać drobne przekąski czy zapakować w taki woreczek kanapki do szkoły dla dziecka. 


4. Przechowywanie ubranek na zmianę 
Każda mama wie, że zawsze gdy wychodzi się z dzieckiem bądź na spacer czy jedzie się nawet na zwykłą wizytę do lekarza należy zabrać ze sobą ubranka na zmianę. Nigdy przecież nie wiadomo co może się wydarzyć. Woreczek jest idealny do zapakowania ubranek. 


5. Przechowywanie zabawek 
Oczywiście nie muszę już wspominać o możliwości przechowywania drobnych zabawek dla malucha. Dzięki zawieszce możemy przymocować woreczek do wózka. 


6. Przechowywanie książeczek
Woreczek dzięki swojemu rozmiarowi pomieści również małe książeczki dla naszego dziecka.


7. Przechowywanie leków 
Warto mieć podręczną apteczkę, zwłaszcza podczas spacerów z kochającymi biegać dziećmi.


W naszym domu woreczek sprawdza się idealnie do przechowywania leków. Woreczek Multi Use Bag służy mi jako podręczna apteczka, zwłaszcza podczas wyjść na spacer czy wyjazdów do rodziny. Zawsze mam jakiś środek przeciwbólowy – zwłaszcza, że synek ciężko znosi ząbkowanie oraz plasterki na skaleczenia.

Zastosowań woreczka Multi Use Bag od Motherhood jest bardzo wiele, ja pokazałam wam moje 7 ulubionych. A wy do czego byście użyli woreczka?