Eveline Volume Lip Extreme - błyszczyk


eveline volume lip extreme

Eveline Volume Lip Extreme to błyszczyk, który powiększy optycznie usta, bo przecież piękne i ładnie wyeksponowane usta to marzenie niejednej kobiety. Pomijam oczywiście sztucznie napompowane wargi, które raczej nie kojarzą się zbyt dobrze, ale naturalny efekt pełności i powiększenia. Czy można osiągnąć coś takiego bez nakłuwania, chemii i innych kosmetycznych zabiegów. Okazuję się, że tak. Efekt push-up możemy osiągnąć dzięki błyszczykowi Volumne Lip Explosion Eveline Cosmetics.


 

Błyszczyk Eveline Volume Lip Extreme - opis

Opracowany we współpracy z technologami powiększający Błyszczyk do ust VOLUME LIP EXPLOSION został opracowany z zastosowaniem technologi zapewniających efekt powiększający ust. Błyszczyk daje efekt pełnych, zmysłowych i nawilżonych ust. W swoim składzie zawiera mikrokapsułki z kwasem hialuronowym, które zatrzymują wilgoć wewnątrz skóry ust. Kwas hialuronowy działając od środka wygładza drobne zmarszczki oraz linie. Dodatkowo zawarty w kosmetyku wyciąg z aloesu, olej kokosowy i rycyna przyspieszają regenerację skóry, jak również poprawiają jej elastyczność. Producent zapewnia, iż przy regularnym stosowaniu doskonale pielęgnuje usta.


Błyszczyk Volumne Lip Explosion - moje opinie:

Lubię używać błyszczyków, choć muszę przyznać, że zagorzałą ich fanką nie jestem. Często przegrywają nierówną walkę ze szminkami w mojej kosmetyczce, jednak błyszczyk Volumne Lip Explosion Eveline Cosmetics zaskarbił moje względy. Używam odcieniu 432, będącym chyba najbardziej jaskrawym odcieniem wśród błyszczyków z tej serii. Na ustach jednak wygląda bardzo naturalnie. Mam nawet wrażenie, że gdyby nie święconce drobinki zawarte w błyszczyku (rozświetlające pigmenty 3D) efekt był by podobny do tego jakie osiągnęlibyśmy po użyciu zwykłej pomadki. Ale to może tylko moje subiektywne odczucie.

W każdym bądź razie błyszczyk lekko koloruje usta na różowo, ale jak wcześniej wspomniałam zapewnia bardzo naturalny efekt. Zaraz po nałożeniu błyszczyka można odczuć mrowienie i uczucie chłodzenia. Producent zapewnia, iż jest to czymś normalnym i wynika z działania składników aktywnych, gdyż natychmiast po aplikacji rozszerzają się naczynka krwionośne i przyspieszają mikrokrążenie, dzięki czemu cząsteczki kwasu hialuronowego błyskawicznie wnikają do głębokich warstw skóry dając ustom określony efekt.

Jeśli chodzi o samo opakowanie kosmetyku oraz jego sposób użycia nie zauważyłam nic szczególnego. Opakowanie niczym się nie różni od standardowych opakowań błyszczyków dostępnych na rynku. Opakowanie jest przezroczyste, możemy więc bez otwierania kosmetyku zobaczyć odcień błyszczyku. Błyszczyk bardzo łatwo się nakłada, dzięki pędzelkowi zakończonemu gąbeczką.

Cena: ok. 11 zł
pojemność: 9 ml


Podsumowanie:

Błyszczyk bardzo przypadł mi do gust. Ma naturalny kolor, a nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na naturalnym makijażu, który podkreśla moją urodę ale również dodaję odrobinę blasku. Efekt po użyciu błyszczyka utrzymuje się dość długo. Cały czas pamiętajmy, że odczuwamy uczucie mrowienia, które zwiększa objętość ust. Czy osiągnięty został efekt powiększenia? Owszem, ale bardziej zwróciłam uwagę na efekt nawilżenia i ujędrnienia moich ust. 

Błyszczyk powiększający usta od Eveline to świetny wybór, ale mam też świadomość, że każdy musi wyrobić sobie swoją własną opinię. Ja jestem pewna,  że dzięki użyciu błyszczyka Eveline Volume Lip Extreme możemy być pewni, ze uzyskamy naturalny efekt pięknych ust.