Kobieta z pasją – Alicja z Niño


Czy można łączyć pasję z życiem zawodowym? Marzenie nie jednej kobiety i nie jednego mężczyzny. Okazuje się, że jak najbardziej tak. Dobrze przekonała się o tym, Alicja z firmy Niño. Dziś chcę Wam napisać o tej kobiecie z pasją i zachęcić Was, abyście również spełniali swoje marzenia.

Alicja szyje od 16 roku życia. Potrafić uszyć wszystko od śliniaczka i prostej sukienki po najbardziej skomplikowaną konstrukcję w formie klocków czy płaszcza. 

Już od najmłodszych lat wiedziała, że chce połączyć szycie z życiem zawodowym. Z wykształcenia jest technikiem technologii odzieży. Choć był taki moment w jej życiu, że myślała, aby robić coś innego. Mimo, że skończyła studia na innym kierunku, zawsze była wierna swojej pasji. Ostatecznie szycie zwyciężyło i tak powstała firma Niño.

Szycie jak sama przyznaje sprawia jej radość, dlatego nie brakuje jej motywacji do pracy. Wręcz przeciwnie nowe projekt jeszcze bardziej motywują ją do działania, bo przecież jeśli wiesz czego chcesz i lubisz to robić możesz osiągnąć naprawdę wszystko.

Poniżej możecie obejrzeć prace Alicji. Alicja szyje dużo, dużo więcej... sprawdźcie koniecznie na jej stronie.

Uroczy miś, który szuka przyjaciela.


Lalka uwielbiająca przytulanie...

Króliczki z imieniem...

Śpiworek do wózka

Urocza poduszka

I literki... tak prezentują się w synka pokoju.

bardzo starannie wykonane...

i przede wszystkim idealnie komponują się z wystrojem naszego wnętrza.

Pościel

a nawet pufy, to tylko niektóre prace Pani Alicji.

Zapraszam do polubienia jej FanPage`a na Facebooku tutaj...Produkty wykonywane przez Alicję można nabyć po wcześniejszym z nią kontakcie. Projekty wyceniane są indywidualnie i wykonywane są również na specjalne zamówienie.


UWAGA!

Tylko teraz mam dla Was zniżkę na zakupy w wysokości 40%. Wystarczy przy zamówieniu podać hasło: Matka Mężatka. Rabat jest ważny do 12 czerwca 2016 r.