Ideal Cover Full HD podkład Eveline

eveline podkład


Piękna, idealna i nieskazitelna cera to marzenie, każdej kobiety. Niestety nie zawsze mamy to szczęście, że cera jest perfekcyjna, ale od czego są przecież podkłady kryjące, które ukryją nawet największy mankament naszej urody. Dziś napiszę Wam parę słów o podkładzie matującym Ideal Cover Full HD od Eveline.


Podkład Ideal Cover - opis


Podkład Eveline powstał we współpracy z wizażystami, dzięki temu miał idealnie wpasowywać się w potrzeby współczesnych kobiet. Według zapewnień producenta błyskawicznie dopasowuje się do odcienia skóry, a efekt perfekcyjnego wyglądu utrzymuje się aż do 16 godzin. Podkład matuje i koryguje wszelkie niedoskonałości m.in. zaskórniki, przebarwienia, rozszerzone i popękane naczynka. A jak jest w praktyce?

opakowanie: 30 ml, standardowa buteleczka z pompką, łatwa w użyciu
cena: ok. 22-27 zł

Moja opinia podkład Eveline Ideal Cover Full HD


Polubiłam ten podkład, jest bardzo podobny do tego jaki używam na co dzień. Dobrze się rozprowadza, konsystencja kosmetyku jest średnio-gęsta i odnosi się wrażenie, że jest bardzo lekka. Podkład nie tworzy efektu maski, a przecież każdej kobiecie najbardziej zależy na naturalnym wyglądzie. Zostawia lekkie satynowe wykończenie.

Podkład nie zmienia swojego wyglądu wraz z upływem czasu. Odcień PASTEL 202 idealnie dopasowuje się do odcieniu mojej skóry. Kosmetyk dobrze maskowała niedoskonałości, zwłaszcza rozszerzone naczynka. Zaletą jest to, że stopień krycia fluidu można stopniować.

Fluid utrzymuje się na twarzy dość długo i może nie tyle co obiecuje producent 16h ale ja jestem zadowolona. Z pewnością więc będę go używać zamiennie z moim dotychczasowym podkładem.

[full_width]