Lakier do paznokci miniMAX BIG BRUSH Eveline


Nic nie dodaje kobiecie tak pewności siebie jak pięknie i zadbane paznokcie. Przesadzam? Odrobinę... Ja bardzo lubię jak mam zadbane paznokcie, stanowią one moją wizytówkę. Czuję się bardziej atrakcyjniejsza, zadbana ... a wakacje są świetną okazją aby wybrać bardziej odważniejsze kolorki, niż tylko tradycyjny kolor czerwony.


Kolorowe lakiery z serii Big Brush miniMAX od Eveline Cosmetics dają bardzo dużo możliwości uzupełnienia i podkreślenia każdej letniej kreacji. Moje serce skradł oczywiście kolor czerwony. Tak wiem jestem tradycjonalistką. Lakier czerwony oraz różowy kryje dość dobrze. Przynajmniej ja byłam zadowolona z osiągniętego efektu. 

 
Lakiery Eveline miniMAX
Natomiast odcienie niebieskiego oraz zielonego wymagają nałożenia dodatkowej warstwy, a nawet kilku co niestety zmniejsza wydajność lakierów i wymaga dodatkowej precyzji i cierpliwości. A niestety z tym jest u mnie różnie. Dużo bardziej wolę lakiery, które mają lepsze krycie i nie wymagają ode mnie kilkakrotnego malowania.Lakier nakłada się szerokim pędzelkiem. Trochę przyzwyczaiłam się do tego, że większość lakierów, które używałam miało cienki pędzelek, ale ten w lakierach miniMAX też jest świetny. Bardzo sprawnie można nim manewrować, dlatego malowanie paznokci nie sprawia problemu. Lakiery schną dość szybko. 

Co do trwałości, powiedziałabym, że jest ona standardowa 3-5 dni. Nałożenie kilku warstw lakieru niestety zwiększa ryzyko szybszych odprysków. Biorąc pod uwagę cenę (ok. 6 zł) lakier jest godny zakupu, choć ja z pewnością wybiorę takie kolory, które nie będą wymagały ode mnie kilkakrotnego malowania. Zaletą jest również dostępność. Lakier z serii miniMAX możemy kupić zarówno w drogerii jak i sklepach internetowych.