Jeździk - pchacz Lift Toyz by Caretero

jeździk pchacz caretero


Dzieci kochają różnego rodzaju jeździki, bez względu na płeć to one stanowią dla nich niezapomniane źródło zabawy. Mój syn swój dzień zawsze rozpoczyna od zabawy pchaczem, stało się to jego rannym rytuałem, dlatego dziś chcę zrecenzować Wam i przedstawić moją opinię na temat jeździka Lift Toyz by Caretero. Nie jest to jedyny jeździk w naszym domu, więc mamy już wyrobione zdanie na temat jak powinien wyglądać idealny, solidny i tani pchacz.

Jeździk - pchacz Lift opis:


Jeździk Lift Toyz by Caretero jest pchaczem posiadającym elementy interaktywne, łączącym cechy idealnego jeździka oraz zabawki. Oprócz standardowego siedziska, kierownicy oraz oparcia posiada chwytak – obrotowe ramię, które jest umieszczone na obrotowej wieżyczce, umożliwiające chwytanie i podnoszenie małych przedmiotów.Zalety jeździka Lift:


  • Prosty montaż

Kiedy otworzyłam pudełko sądziłam, że czeka mnie kolejny wieczór spędzony na skręcaniu zabawki. Tak było w poprzednim jeździku jaki kupiliśmy dla synka. Każda część była oddzielna i wymagała montażu. Z jeździkiem Lift było jednak inaczej. Trzeba było tylko przykręcić kierownicę, wetknąć ramię, siedzisko i oparcie, i zabawka była już gotowa do zabawy. Żadnego skręcania kółek, naklejania naklejek czy mocowania felg. Była pozytywnie zaskoczona. Zrobiłam to sama, bez pomocy mojego męża.  • Dodatkowe funkcję

Jeździk, nie tylko jeździ w sensie takim, że służy tylko do pchania. Posiada również interaktywną kierownicę, która została wyposażona w przeróżne melodie i dźwięki np. melodia Panie Janie czy odgłos syreny policyjnej czy procującego silnika. Kierownica jest podświetlana, a w schowku pod siedziskiem istnieje możliwość przewożenia drobnych zabawek. Na wyposażeniu jest również łopatka, grabki oraz konewka – idealne do zabawy w piasku.

  • Wspomaganie rozwoju

Synek bardzo szybko nauczył się jak należy operować chwytakiem aby podnieść z podłogi zabawkę czy jakiś inny przedmiot. Ćwiczy przy tym umiejętności motoryczne, koncentrację.

  • Uniwersalność

Zabawką można się bawić zarówno w domu jak i na dworze. Choć na zewnątrz trzeba wybierać w miarę równe powierzchnie. Maluszkowi jest ciężko jeździć po nierównym terenie.

  • Bezpieczna zabawka

Wszelkie kabelki od elementów interaktywnych są zabudowane, dziecko nie ma możliwości ich oderwania. A niestety znam i takie przypadki. Jeździk jest wykonany z trwałych materiałów. Na pewno posłuży na długo i jest bezpieczny dla dziecka. 


  • Łatwość w przewożeniu

Koperę – bo tak nazywa jeździk mój syn obowiązkowo zabieramy na każdy weekend do dziadków. Chwytak bez konieczności montażu składa się do środka, nie zajmuję więc tak dużo miejsca, a dziecko ma uniwersalne zajęcie.

  • Cena

Zabawkę możemy kupić już za ok 130 zł.Wady jeździka Lift


Póki co nie zalazłam żadnej wady jeździka.


Podsumowanie opinii:


Początkowo obawiałam się, że jeździk bardzo szybko się zepsuje, ze względu na wystający chwytak. Moje obawy były jednak bezpodstawne pchacz jest u nas ponad miesiąc i nic się złego się nie dzieje. Zawsze też istnieje możliwość bezpiecznego usunięcia ramienia chwytaka z jeździka. Pozostaje tylko wgłębienie, które niestanowi zagrożenia dla dziecka. Jeśli dziecko che bawić się całością wystarczy z powrotem zamontować chwytacz, przez jedno wetknięcie we wgłębienie. Jeździk - pchacz Lift Toyz by Caretero jest naprawdę godny polecenia. 

[full_width]