Śniadania z Jogobellą #porcjaradości


Śniadanie jest jednym z najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Bardzo często niestety o tym zapominamy spieszą się do pracy czy na studia. Ja nie zapominam o śniadaniu, choć nie jem go bezpośrednio po wstaniu z łózka. Oczywiście wszystko za sprawą dwójki moich małych rozrabiaków. 
 
Poranny posiłek musi być urozmaicony, tak aby dostarczać wszystkie potrzebne składniki. Ja najczęściej wybieram pieczywo, jajecznicę, gorącą kiełbaskę, pomidor oraz oczywiście jogurt. A za sprawą wyjątkowego projektu, obowiązkowo na moim stole goszczą jogurty Jogobella.


Jogobella Musli to pyszny jogurt z dużymi kawałkami owoców oraz musli w czterech pysznych kombinacjach smakowych (truskawka - banan, malina - ananas, jabłko - gruszka, figa - winogrona)
Jogobella Breakfast to połączenie pysznego jogurtu z chrupiącymi dodatkami. Może być dla Ciebie idealną propozycją na drugie śniadanie. Dostępne w smakach: Choco Crunchy (jagoda, banan),Tropical Musli (brzoskwinia, truskawka), Nuts Musli (brzoskwinia, truskawka).

Jogobella 8 Zbóż: Owies, orkisz, żyto, jęczmień, pszenica, ryż, proso, gryka… a do tego pyszny jogurt w sześciu owocowych smakach. Pyszny posiłek, dzięki któremu Twoje popołudnie stanie się przyjemnością!
Dostępne w smakach: ananas-banan, śliwka, truskawka, brzoskwinia, wiśnia, jagoda.  
 
A jak u Was wyglądają śniadania?