Stylizacja jesienna dziecka nie musi być nudnaJesień zazwyczaj kojarzy się z szarością, deszczem i długimi wieczorami. Bardzo często też tę szarość przenosimy na nasze stroje czy nawet emocje. W stylizacjach jesiennych dominują kolory szarości, brązu czy beże, a wcale tak nie musi być. Jesień to jedna z najbardziej barwnych pór roku, ze względu na różnorodność kolorów. Postanowiliśmy więc stanowczo sprzeciwić się stereotypom i wybrać kurtkę dla dziecka, właśnie w jednym z najweselszych kolorów, jakim jest niewątpliwie kolor żółty.

Mateuszowi od razu kurteczka przypadła do gustu, jakaś odmiana od zieleni, która ostatnio królowała w jego garderobie. Gdy tylko przestał padać ten paskudy deszcz, ubraliśmy się i wyszliśmy na dwór. U dziadków zawsze jest fajne, a główną atrakcją są oczywiście króliki. Synek uwielbia się z nimi bawić i zawsze jeszcze przed nami otwiera klatki, aby „uwolnić” swojego ulubieńca. 


Oczywiście nie wszystkie króliki mają imiona, ale jeden nasz wyjątkowy, czarno – biały nazywa się dumnie Tuptusiem. Tuptuś już dobrze zna moje dziecko i wie, że nic mu nie grozi, więc jak przystało, na oswojonego pupila grzecznie pozwalał się głaskać. Nawet uważnie spojrzał w obiektyw, pozując jak prawdziwy model. Obie strony były zadowolone, a to najważniejsze. Króliczek wrócił do klatki, a mogliśmy pójść na spacer. Oczywiście, dopóki nie obudzi się siostra.Liczę po cichu na to, że jak syn wyroście z kurki w spadku przekaże ją właśnie młodszej siostrze. Kolor żółty jest przecież uniwersalny i mogą w nim chodzić zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, grunt tylko dobrać odpowiednio dodatki. Kurteczka wyglądem przypomina płaszczyk, ma duży wygodny kaptur, którym może służyć jako dodatkowo osłona przed wiatrem i deszczem. Więc będzie idealna również dla niej. Materiał dzianinowy w dotyku jest bardzo milutki i przyjemny. Boję się jednak, że tak szybko to nie nastąpi, gdyż kurteczka rośnie razem z dzieckiem dzięki możliwości regulacji rękawka. Na zdjęciach synek na podwinięte rękawki.

Jeśli chcecie, dowiedziecie się więcej o kurtce, którą ma Mateusz sprawdźcie stronę producenta Miapka.pl do wyboru są również kurteczki z elementem krocznym, który zapobiega podciąganiu się kurteczki, gdy podnosimy malucha. Element kroczny można w każdej chwili odpiąć. Muszę przyznać, że jest to dość innowacyjne rozwiązanie, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałam.
kurtka - Miapka Design