Twój idealny dom + konkurs


Media swego czasu bombardowały nas receptami na to jak być idealną panią domu, gospodynią, matką. Dziś widzę, że powoli to się zmienia. Zaczyna się zauważać, że tak naprawdę nie ma ideałów, a dążenie do perfekcyjności jest po prostu złudne. 

Dla każdego ideałem będzie coś innego. Tak też jest z idealnym domem. Dla jednych idealnym domem będzie dom z basenem, najlepiej z widokiem na morze. Dla innych to mały, drewniany domek na wsi, albo po prostu dom, w którym można znaleźć spokój i wytchnienie wspólnie z rodziną. Jedno jest pewne, każdy idealny dom będzie wyobrażał sobie inaczej. 
Dla mnie idealny dom to taki, który będzie moim małym światem. W którym będę mogła czuć się dobrze i do którego będę chciała wracać mając świadomość, że mam do kogo. Nie musi być perfekcyjnie czysto, ale musi panować pewna harmonia, organizacja. Podstawą jest również wzajemny szacunek i troska. 

*** Konkurs  TWÓJ IDEALNY DOM*** 
A jakie jest Wasze wyobrażenie idealnego domu?

Razem z Perfect House chcę zaprosić Was do wspólnej zabawy - KONKURSU.
- Zróbcie zdjęcie pokazujące czym dla Was jest idealny dom. 
- Zdjęcie wraz z opisem zawierającym Wam sposób na wnętrza pełne dobrej energii, wyślijcie za pośrednictwem formularza na stronie Perfect House o tutaj...
 
Konkurs trwa do 30 listopada 2016 r.
Ogłoszenie wyników 8 grudnia 2016 r.
Do wygrania atrakcyjne nagrody bony do sklepów IKEA o łącznej wartości 7500 zł oraz zestawy produktów Perfect Hause!


Organizatorem konkursu jest Perfect House – marka pierwszych w Polsce kosmetyków do wnętrz od firmy Barwa. To linia 9 produktów do pielęgnacji wnętrz, które wyróżnia skuteczność, perfumeryjny zapach i oryginalny design opakowań.