Oszczędne zakupy prezentów świątecznych dla dzieci + moje propozycje


Sklepy oferują bardzo duży wybór różnych zabawek, gier, instrumentów muzycznych dla dzieci czy nawet sprzętu sportowego. Półki sklepowe, aż uginają się od ich zawartości, także szalenie trudno wybrać idealny prezent dla dziecka. Dzieci są wbrew pozorom bardzo wymagające, a przecież rodzice dysponują też ograniczonym budżetem. Na szczęście jest jeden uniwersalny patent na oszczędne i udane zakupu prezentów. I za nim przedstawię moje propozycje prezentowe, zdradzę mój sposób na to, aby nie przepłacać przy zakupach.


Promocje i kody

Ileż to razy wiele zniżek przeszło mi koło nosa, tego tak naprawdę nie wiem. Na pewno było ich dużo. Często zdarzało mi się, że dopiero po zakupach sprawdziłam inny sklep online, gdzie była już wyprzedaż. Czasami też po prostu nie wiedziałam, gdzie mam szukać kuponów rabatowych. Od urodzenia synka większość zakupów robię online. I dobrze mi z tym, nie muszę organizować sobie dnia na zakupy, prosić kogoś z bliskich, aby zajął się moimi dziećmi czy, co gorsza zabierać je razem ze sobą. Wszystko załatwiam przed komputerem i to mając podgląd na bieżące promocje. Naprawdę sporo można oszczędzić, dzięki zakupom przy wykorzystaniu promocji i kodów rabatowych dostępnych na Kupon.pl. Jeżeli planujemy zakupu w Smyku, wykorzystujemy kody rabatowe Smyk. W jednym miejscu znajdujemy informacje o najnowszych okazjach i promocjach. Wszystkie informacje są pod ręką. Oczywiście dużo lepiej wydaje się pieniądze ze świadomością, że robimy to po jak najniższej cenie, korzystając ze zniżek oraz promocji. Możecie skorzystać z kodów na stronie: https://kupon.pl/promocje/boze-narodzenie

 

Propozycje uniwersalnych prezentów dla dzieci

Mam też kilka propozycji uniwersalnych prezentów, idealnych niezależnie od wieku dziecka. Warto przed zakupem sprawdzić na stronie Kupon.pl, czy nie ma akurat promocji na dany asortyment.
 
- Książki dla dzieci
Książki są bardzo uniwersalnym prezentem, zarówno dla roczniaka, jak i trzy-, cztero - czy pięciolatka. Tu tak naprawdę nie ma ograniczeń wiekowych. Musimy wybrać jednak taką, która będzie interesować maluszka. Jestem zdania, że rodzic zna najlepiej swoje dziecko i wie, co lubi oglądać czy czytać. U nas idealnie sprawdzają się książki edukacyjne, które pozwalają na poznanie otaczającego świata: roślin, zwierząt, maszyn itd.  

1. Auta. Ścigajmy się. Książeczka dźwiękowa
2. Wiersze na czterech łapach
3.Biblioteczka przedszkolaka. Wyliczanki, rymowanki
4. Tomek i przyjaciele. Wielka podróż Tomka
5. Było sobie życie. Encyklopedia dla dzieci. Tajemnice ludzkiego ciała
6. Masza i Niedźwiedź

- Gry planszowe oraz puzzle
Kolejny świetny prezent. Do tego nie ma ograniczenia wiekowego. W zależności od wieku dziecka dostępne są gry o różnym poziomie trudności. Dla roczniaka znajdziemy puzzle, z mniejszą ilością elementów, dla starszego wymagające już większej uwagi i skupienia. 


1. Bigjigs Toys, Zwierzątka domowe, czarno-białe puzzle
2. Clementoni, Uczę się bawiąc, Zdrowe jedzenie, gra edukacyjna
3. Skip Hop, Domek, puzzle
4. Granna, Tańcowała igła z nitką, gra zręcznościowa
5. Alexander, puzzle magnetyczne Farma
6. Janod, Wyścig Ślimaki, gra podłogowa


- Ubranka
Ubranka to również jeden z najbardziej uniwersalnych prezentów. Jeśli wiemy, że dziecko jest fanem jakiejś bajki, można pokusić się o wybór odzieży z superbohaterem. Przed zakupem, jeśli nie kupujemy prezentu dla swojego dziecka, warto dowiedzieć się o konkretny rozmiar. Wiem, z własnego doświadczenia, że nie zawsze rozmiarówka pokrywa się idealnie z wymiarami dziecka. 1.2.4.6. Cool Club
3. Hello Kitty
5. Myszka Minnie

 1.2.3.4.5.6 Cool Club