Mauritius, Gran Canaria czy Egipt - gdzie pojechać na wakacje 2017?


Jeśli jeszcze nie macie planów na wakacje to jest to dobry czas, aby zacząć szukać miejsca, w którym spędzisz najlepszy czas w całym swoim życiu (a jeśli nie życiu, to chociaż roku). Mam dla Was, aż 3 różne urlopowe propozycje, które spełnią Wasze najśmielsze oczekiwania i sprawią, że letni czas będzie w 100% udany. Nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko wybrać miejsce, które najbardziej przypadnie Wam do gustu. Do dzieła!

Wakacje na Mauritius

Jak w każdym innym miejscu na ziemi, tak i na Mauritiusie jest mnóstwo ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Jednym z nich jest Park Botaniczny w Pamplemousses. Obecna w nim fauna i flora sprzyja wypoczynkowi i relaksacji. W wolnej chwili można wybrać się do Portu Luis, gdzie znajdziemy centrum handlowe zbudowane z myślą o turystach oraz pięknie udekorowane uliczki, gdzie nad głowami turystów wiszą parasolki we wszystkich kolorach tęczy. Jako, że wycieczka w ten zakątek świata to całkiem spory wydatek, proponuję wypatrywać atrakcyjnej oferty Mauritius last minute, która pozwoli nam spędzić wymarzone wakacje na wyspie, za całkiem niewielkie pieniądze.


Urlop na Gran Canarii

Przynależąca do archipelagu Wysp Kanaryjskich Gran Canaria znana jest nam Polakom przede wszystkim z telewizji. Widok skąpanej w słońcu wyspy robi na wszystkich ogromne wrażenie, dlatego też cieszy się tak dużą popularnością w sezonie letnim i nie tylko. Wczasy na Gran Canarii warto jednak dobrze zaplanować, tak aby podczas pobytu na wyspie po prostu się nie nudzić. Walory tego miejsca szczególnie docenią miłośnicy sportów wodnych. Sprzyjające warunki pogodowe pozwalają na uprawianie takich sportów jak surfing, żeglarstwo czy nurkowanie. Do tej pory nie mieliście z aktywnością fizyczną w wodzie nic wspólnego? Nic straconego! Wszystkiego można się nauczyć, trzeba tylko chcieć.


Wczasy w Egipcie

Ta część świata daje nam możliwość przeżycia naprawdę fascynującej przygody. Tylko tutaj uda nam się zobaczyć monumentalne piramidy, przemierzyć safari na wielbłądzie, czy wziąć udział w rejsie po Nilu. Waszej uwadze nie powinien umknąć również Kair, który jest często niedoceniany przez turystów z Polski. Jako, że wycieczka do państwa położonego w północno-wschodniej Afryce to całkiem spory wydatek, zachęcamy do korzystania z ofert Egipt last minute, które choć kupowane w ostatniej chwili, pozwalają zrealizować urlop jak ze snów, którego nie moglibyśmy odbyć w normalnych okolicznościach.