Polskie sklepy internetowe z ubraniami - lista


Nie lubię chodzić po sklepach stacjonarnych. Zakupy ubrań mnie zwyczajnie męczą. To nie ten rozmiar. To nie ten fason, albo kolor. I kiedy po 3 godzinach wracam z niczym, ogarnia mnie frustracja. Znacie to? Poświęcasz swój czas na zakupy, masz ułożoną listę w swojej głowie i nic nie kupujesz. Dlatego od ponad 5 lat robię zakupy online. Znam już prawie wszystkie polskie sklepy internetowe z ubraniami i dobrze mi z tym.


Kiedyś zakupy w sieci wydawały mi się takie nierealne. Kupuję przecież coś co nie mogę przymierzyć, coś co jest w jakiś sposób wirtualne. Teraz to się zastanawiam czy nie przerodziło się to w pewien zakupoholizm internetowy. Jednego jestem pewna, zakupy w sklepach internetowych dały masę korzyści, o które tak trudno przy zakupach offline.

Zdecydowanie oszczędzam dużo czasu, nie muszę przechodzić od jednego sklepu do drugiego. Robię to kilkoma kliknięciami myszki. Choć muszę przyznać że tą oszczędnością czasu jest różnie zwłaszcza, gdy nie zna się sklepów internetowych. Czasami też zwyczajnie można wsiąknąć w wirtualną rzeczywistość.

Generalnie znam dwa sposoby robienia zakupów internetowych Można skorzystać z wyszukiwarki sklepów internetowych z ubraniami, jaką jest Allani.pl lub skorzystać z mojej listy poniżej. W Allani.pl w jednym miejscu mamy zgromadzone oferty ze polskich sklepów  internetowych. Ubrania są podzielone na działy: damskie, męskie, dziecięce. Każdy dział jest dodatkowo pokategoryzowany - akcesoria damskie, sukienki, spodnie, spódnice itd. Z Allani możemy korzystać również w telefonie. Jest specjalna aplikacja do ściągnięcia na smartfon.


Zakupy w sklepach internetowych nauczyły mi też dwóch rzeczy. Zaczęłam zwracać uwagę na skład kupowanych ubrań i wreszcie znam dokładnie wymiary swojej sylwetki. W sklepach stacjonarnych różnie było z analizą składem. Metka metką, ale kilka razy kupiłam totalny bubel, który okazał się drogą jednorazówką. Na blaszkę wykułam się wszystkich materiałów. Bawełna, poliester, akryl, jersey czy wiskoza już mi nie straszne. Znam ich wady i zalety, wpływ na trwałość ubrań. Zakupy online są super i dlatego nikt mnie już nie namówi na zakupy w sklepach stacjonarnych. 


Lista polskich sklepów, marek

Jeśli ktoś nie chce korzystać z takiej wyszukiwarki jak Allani.pl, choć ja osobiście nie znam sensownego powodu, żeby jej nie używać i woli od razu przejść do konkretnego sklepu, poniżej moja lista polskich sklepów internetowych (marek) z ubraniami, butami i akcesoriami damskimi. Część sklepów pewnie kojarzycie z reklam w mediach, ale jestem pewna, że na tej liście znajdziecie również te mniej znane, a godne również uwagi. Są to sklepy,  które funkcjonują na terenie Polski, choć nie są rodzinymi markami, tak, że na wysyłkę nie czekamy tych 28 dni czy więcej. Cała nawigacja i proces zakupów odbywa się również w języku polskim.


bonprix