Drewniane zegarki Plantwear - hit czy kit?
Zegarek jest atrybutem każdego eleganckiego mężczyzny i modnej kobiety. Odpowiednio dobrany stanowi nie tylko ważny dodatek do stylizacji, ale pełni funkcję praktyczną. Na rynku można spotkać czasomierze wykonane z różnych tworzyw. Ostatnio prawdziwym hitem okazały się drewniane zegarki. Taki zegarek możemy kupić m.in. w sklepie Plantwear. Postanowiłam więc przyjrzeć się dokładnie zegarkom i zasięgnąć opinii na ich temat. 

Zegarek z drewna – czy warto?

Zegarki w ofercie Plantwear są wykonane z drewna. Drewno jest jednym z naturalnych surowców, nic więc dziwnego, że od wielu lat cieszy się taką popularnością. Do łask, jak bumerang powracają drewniane meble, podłogi czy dodatki. Drewno posiada w sobie coś magicznego, ponadczasowego. Cenimy je ze względu na niezwykłą lekkość. Jest również świetnym izolatorem. Mogę śmiało stwierdzić, że materiał ma bardzo wielu zwolenników, jak i przeciwników. Opinie przez to są różne. Wszyscy są jednak zgodni, że nie da się zastąpić, gdyż jest jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego więc nie wykorzystać go jako element biżuterii? 

Plantwear zegarki – moje opinie i spostrzeżenia

Firma Plantwear całą swoją ofertę oparła na wyrobach wykonanych z naturalnych surowców, głównie z drewna. Drewniane zegarki w ich wykonaniu są uniwersalne i nadają się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Produkty są produkowane w warsztacie w woj. lubelskim z takich materiałów jak: dąb, heban, klon, orzech amerykański czy naturalny kamień.

 

Oferta sklepu zaskoczyła mnie. Zazwyczaj myśląc o zegarku, miałam wizję metalowej tarczy i skórzanego paska. Podejrzewam, że większości właśnie tak kojarzy się tradycyjny zegarek. Kiedy pierwszy raz usłyszałam o zegarkach z drewna, nie umiałam wyobrazić sobie ich wyglądu. Okazuje się, że taki zegarek kusi swoim niespotykanym designem i wykończeniem. Zegarki z www.plantwear.pl są nie tylko proste, ale również bardzo eleganckie. Jestem pewna, że każdy, kto szuka oryginalnego prezentu znajdzie tutaj coś dla siebie. Zastanawiał mnie komfort użytkowania takiego zegarka. Czy w całości musi być on wykonana z drewna? Okazuje się, że jednak nie. W ofercie znajdziemy zegarki z różnymi elementami drewnianymi np. drewnianą bransoletą, ale również z typowym skórzanym paskiem. 


 
Produkt z pewnością jest wymagający. Nie można zanurzać go w wodzie czy narażać na zbyt intensywne oddziaływanie deszczu, zresztą jak większość tradycyjnych zegarków. Z pewnością taki zegarek jest bardzo oryginalny i zwróci uwagę innych osób.

A Wy co sądzicie o drewnianych zegarkach?