Idealny prezent dla trzylatka i nie tylko


Wybór prezentu dla dziecka może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Opcji jest tak wiele, że często w całym tym zakupowych ferworze sami nie wiemy, na co się zdecydować. Często rodzi się pytanie, co kupić trzylatkowi, kiedy z szafy wysypują się tona zabawek, a nie chcemy by nasz prezent za chwilę wylądował w kącie. Czy można więc kupić prezent idealny? Myślę, że tak! Warto tylko szukać prezentów alternatywnych do typowych zabawek. Spersonalizowane fotoprezenty to ciekawa propozycja na prezent dla trzylatka i nie tylko... Sprawdźcie jak wyglądają nasze propozycje od FotoPrint.pl, które sami zamówiliśmy.

Dzieci z reguły kochają przytulanki. Jeśli nie są one ich nieodłącznym towarzyszem codziennych zabaw, to wracają do łask w porze snu, stając się niezastąpionym przyjacielem. Przytulanki są mięciutkie, sympatyczne, a co istotne dużo trwalsze od plastikowych wyrobów. Mają w sobie to ciepło, które potrzebuje dziecko w okresie swojego rozwoju. A gdyby pójść o krok dalej i zamiast zwykłego pluszaka, podarować trzylatkowi misia z jego podobizną lub innym rodzinnym zdjęciem. Ten rodzaj prezentu będzie spersonalizowany i na pewno będzie miał przewagę nad innymi. Żadne drugie dziecko na świecie nie będzie miało takiego misia. To kupujący może zadecydować, co znajdzie się na koszulce maskotki. Rodzinne zdjęcie, ciekawa sentencja, życiowe hasło lub prosta dedykacja, nadadzą maskotce ciekawego charakteru. 

Ja wybrałam oczywiście krecika i zdjęcie mojego synka. Kocha on różnego rodzaju przytulanki i chciałam by jedna z nich była zupełnie inna niż wszystkie.


Puzzle są świetną zabawą w każdym wieku. Układanie puzzli rozwija zdolności manualne, pamięć oraz wyobraźnię przestrzenną. Zmuszają również do koncentracji, trzeba tylko dobrać odpowiednią ilość elementów do wieku i zdolności dziecka. Takie puzzle z dowolnym obrazem, wzorem możemy stworzyć sami. Co więcej, będziecie mogli je dowolnie spersonalizować i podarować dziecku prezent w postaci puzzli z jego własną podobizną. 

Muszę przyznać, że taki prezent zrobił duże wrażenie na moich dzieciach. Szczególnie córka była zainteresowana możliwością układania swojej podobizny. Radość bezcenna :)


Poduszka jest bardzo funkcjonalna, może służyć nie tylko jako jasiek, przytulanka, ale również, jako element ozdobny. Jeśli nie jesteście w stanie znaleźć idealnej dekoracji do pokoju dziecięcego, można pokusić się o stworzenie i podarowanie maluszkowi spersonalizowanej poduszki własnego autorstwa. Co więcej, możliwości fotodruku są niemalże nieograniczone. Można podarować dziecku poduszkę z wizerunkiem mamy i taty, zwłaszcza jeśli chcemy nauczyć dziecko samodzielności w zasypianiu. Taka poduszka będzie przypominać dziecku o ciągłej obecności rodziców, mimo że śpią w zupełnie innych pokojach. Poduszka może zawierać dowolnie wybrany, stworzony przez nas wzór.
Tak naprawdę to tylko kilka propozycji prezentów dla trzylatka, które możemy stworzyć sami. Możemy podarować dziecku fotokubki, fototshirty czy nawet fotofartuchy kucharskie, jeśli pragniemy zaszczepić mu miłość do gotowania. 

Ja jestem bardzo zadowolona z moich fotopreznetów od FotoPrint. Jakość świetna, zwłaszcza, jeśli chodzi o fotopuzzle czy druk na tkaninie. Bałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie mówiąc już o tym, że  fotoprezenty stwarzają nieograniczone możliwości personalizacji naszego prezentu, dając mu gwarancję niepowtarzalności i oryginalności.