Golarka do ubrań z GearBest – czy warto?


W dobie wszechobecnego Internetu możemy kupić produkt niemalże z każdego zakątka świata. Nie ogranicza nas już odległość czy bariery językowe. Wypatrzony produkt dotrze do nas pod same drzwi w ciągu kilku tygodni. Niewiarygodne prawda? Jedną z takich platform zakupowych, umożliwiających zakupy międzykontynentalne jest GearBest. Postanowiłam sprawdzić jak ona działa. Czy warto zrobić zakupy na GearBest? Poniżej recenzja golarki do ubrań — produktu zamówionego na GearBest.


Kilka słów o GearBest

Na GearBest można kupić niemalże wszystko od ubrań, artykuły do domu, kosmetyki czy elektronikę. Produkty są sprowadzane bezpośrednio z Chin, dlatego też czas dostawy to kilka tygodni. Zazwyczaj przesyłka dociera w ok. 4 - 6 tygodnie. Nasza golarka dotarła w przeciągu 4 tyg. Może dla niektórych ten czas oczekiwania jest niewyobrażalnie długi, ale tutaj liczy się fakt, że możemy kupić produkt w atrakcyjnej cenie, często kilkakrotnie niższej niż na polskim rynku.

Golarka do ubrań Kemei – recenzja

Niezależnie od sezonu każdy z nas spotkał się z problemem zmechaceń, czy też obrazowo mówiąc kuleczkowania dzianin. Szczególnie jest to widoczne w przypadku swetrów, szalików, czapek czy płaszczy. Kuleczki powstają w wyniku tarcia. Nie jest to zależne od nas i tak naprawdę nie da się tego uniknąć. Można jedynie wybierać tkaniny o jak najmniejszych właściwościach pilingujących. Zmechacenie nie stanowi problemu, gdy posiadamy, chociażby golarkę do ubrań, która sprawi, że tkanina odzyska swój dawny wygląd.


Golarka do ubrań Kemei jest 3 razy większa od golarek, które można zakupić w Polsce. W rzeczywistości przypomina małe żelazko, ale za to jest za bardzo poręczna. Dzięki temu, że jest tak duża za jednym razem, pozwala na golenie sporej powierzchni. Dodatkowo posiada trzy tryby pracy oraz specjalną nasadkę do golenia delikatniejszych tkanin. Golarka jest zasilana bateriami wielokrotnego ładowania. Osobiście jestem zaskoczona jakością golenia. Używałam nasadki i efekty są naprawdę świetne. Bałam się, że golarka będzie cięła dzianinę, ale jest super. Nie polecam używania żyletek, do tego typu pracy, bo można zniszczyć sweter. Cieszę się więc, że zainwestowałam w golarkę.
Zobaczcie sami efekty pracy. Oto sweter syna. Przed i Po goleniu.

Przed goleniem: Po goleniu:Różnica jest kolosalna i to widać. Czas pracy na naładowanej baterii to ok. 45 minut, w zupełności wystarczy na ogolenie jednego, dwóch swetrów, choć nie ukrywam, że mógł być on dłuższy. Co do trwałości urządzenia to na razie nie mogę się wypowiedzieć, czas pokarze. Jakość samego wykonania jest ok. Na razie golarka sprawdza się świetnie i dzięki niej kilka swetrów zyskało już nowe życie.

Tę golarkę do ubrań możecie kupić za 40,09 zł już wraz z przesyłką na Gearbest

Dodatkowo w Gearbest organizowana jest wyprzedaż, gdzie na określonych warunkach możecie kupić inny sprzęt elektroniczny, w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie tutaj…