W rytmie przedszkolaka, czyli buty dla małego odkrywcy


I stało się. Mały człowieczek, który jeszcze nie tak dawno uczył się chodzić i jeść, rozpoczyna swój pierwszy, poważny etap w życiu, a mianowicie przedszkole. I choć dla każdego jest to wielka niewiadoma i ogromny niepokój, to z biegiem czasu, maluch będzie Ci wdzięczny za tą decyzję. Ubranka przygotowane? Plecak spakowany? Buciki kupione? Jeszcze nie…? W takim razie sprawdź, na jaki model postawić!

Trampki wsuwane – uniwersalny i wygodny wybór dla chłopca i dziewczynki

Tenisówki i trampki slip on to najpowszechniejsze rozwiązanie, ponieważ cechują się one lekkością i elastycznością, która wpływa na wysoki poziom komfortu chodzenia. Ich ogromną zaletą jest łatwość w ubieraniu, dzięki czemu przedszkolak może je samodzielnie ściągać w razie potrzeby i potem z powrotem ubierać. Model z ulubioną postacią z bajki z pewnością skradnie serce dziecka!

Baleriny dziewczęce – oryginalny model dla małej księżniczki

Ciekawą odmianą dla tenisówek dziecięcych są baleriny na gumkę, które ucieszą każdą małą dziewczynkę. Niesamowicie miękkie i stylowe modele są doskonałym rozwiązaniem na kilkugodzinny pobyt w przedszkolu. Baleriny z motywem prosto z bajki „Kraina Lodu”? A może „Psi patrol”? Twoja córka będzie zachwycona!

W drodze ku dorosłości, czyli trampki na rzep

Zakup butów, które wymagają nieco więcej wysiłku od malucha, wiąże się z ogromną radością i ekscytacją. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że stanowi to wyzwanie, dla przyzwyczajonego do wygody, dziecka. Na jaki kolor postawić? Chłopcy, z pewnością oszaleją na punkcie granatowego modelu z „męskim” nadrukiem, a z kolei dziewczynki docenią trampki z uroczymi dodatkiem takim jak np. kokardka.

Model dla starszaków, czyli trampki sznurowane

I na sam koniec, model dla dzieciaków, które są gotowe by zerwać z prostymi i dziecięcymi udogodnieniami, a mianowicie - trampki sznurowane. Umiejętność wiązania butów warto wpajać już od najmłodszych lat, gdyż wpływa to na zdolności manualne dziecka. Gotowi na wprowadzenia takiej zmiany?

Przedszkole to bardzo ważny i poważny etap w życiu dziecka. To w tym miejscu, maluch zyskuje koleżanki i kolegów, uczy się żyć w grupie i komunikować z innymi. Rolą rodzica jest zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa i wysokiego poziomu komfortu. Postaw na jeden z powyższych modeli i ciesz się radością swojej pociechy!

Więcej ciekawych propozycji znajdziesz na www.butyraj.pl