Ubezpieczenie szkolne

ubezpieczenie szkolne

Klocki Lego City, Duplo, Star Wars czy Friends? Które wybrać dla dziecka?

Klocki Lego City, Duplo, Star Wars

Lego to już kultowe klocki, które służą do zabawy zarówno dzieciom jak i dorosłym. Doskonale sprawdzają się w roli prezentu gwiazdkowego czy urodzinowego. Pytanie tylko, który zestaw wybrać: klocki Lego City, Duplo, Star Wars czy może Friends?

Niemal każdego roku na rynku pojawia się nowy zestaw kultowych i jedynych w swoim rodzaju klocków Lego. Każdy z nich może nie tylko zaspokoić dziecięcą wyobraźnię, ale odpowiadać przy tym zainteresowaniom czy pasjom dziecka. Każda układanka zawiera też informację o tym, do pociechy w jakim wieku jest kierowana, co pozwala zorientować się w stopniu trudności budowanych konstrukcji.

1. Lego City – poznaj tajemnice miasta i stwórz własne
2. Klocki Lego Duplo – doskonała zabawa dla najmłodszych
3. Klocki Lego Star Wars – dla prawdziwych fanów Gwiezdnych Wojen
4. Klocki Lego Friends – idealny zestaw dla dziewczynek

1. Lego City – poznaj tajemnice miasta i stwórz własne

Seria stworzona z myślą o młodych miłośnikach prawdziwie miejskiego życia. Dzięki niej, najmłodsi mogą budować różnego rodzaju obiekty użyteczności publicznej, takie jak stacja benzynowa, remiza strażacka, posterunek policji, dworzec kolejowy czy lotnisko, a także wcielać się w role zatrudnianych w nich pracowników. Ciekawym urozmaiceniem tej serii jest także możliwość zbudowania wulkanu, bazy w samym centrum dżungli, helikoptera, promu czy centrum mobilnej pomocy. Dzięki temu można zbudować własną wersję miasta.

Klocki Lego City, w zależności od liczby elementów oraz stopnia trudności, adresowane są do dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

2. Klocki Lego Duplo – doskonała zabawa dla najmłodszych

Klocki Lego City mogą przysporzyć trudności dzieciom poniżej 5 roku życia. Dlatego twórcy popularnej układanki przygotowali serię z myślą o maluchach, czyli zestaw Duplo. Dzięki większym rozmiarom, w porównaniu do tradycyjnych, klocki te są odpowiednie nawet dla dzieci w wieku 2 lat – nie stwarzają zagrożenia, że maluch je przypadkowo połknie. Ich wielkość umożliwia także swobodne układanie i wpinanie klocków jeden w drugi. Producent zadbał również o to, aby seria była różnorodna i pobudzała dziecięca wyobraźnię.

3. Klocki Lego Star Wars – dla prawdziwych fanów Gwiezdnych Wojen

Ta edycja powstała z myślą o fanach sagi Star Wars. Zapewniają dobrą zabawę podczas układania, niekiedy skomplikowanych konstrukcji, zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Budowa najpopularniejszych modeli statków, takich jak Sokół Milenium czy X–Wing Fighter, kultowej gwiazdy śmierci, czy ulubionych postaci, to świetna zabawa dla wielopokoleniowej rodziny.

4. Klocki Lego Friends – idealny zestaw dla dziewczynek

Klocki Lego City, Duplo czy Star Wars adresowane są również do dziewczynek, ale to seria Lego Friends powstała specjalnie z myślą o nich. Bardzo estetycznie wykonane zestawy w dziewczęcych kolorach niewątpliwie przypadną do gustu małym damom. Znajdują się tu urocze domki czy jachty do składania, a także zestawy, które rozwijają różnorodne zainteresowania – klub jeździecki, salon piękności, pracownia fotograficzna, czy boisko do gry w piłkę.


Prześlij komentarz

0 Komentarze