Inhalator Pro Mesh opinie


Inhatalor jest obowiązkowym sprzętem, którego nie może zabraknąć w każdym domu. Okres jesienno-zimowy sprzyja pojawianiu się infekcji wirusowych czy bakteryjnych. Przewlekły kaszel czy katar utrudnia normalne funkcjonowanie. Jest to o tyle uciążliwe, gdy dotyczy małych dzieci. Warto wtedy szukać sprawdzonych środków, które przyniosą ulgę. Dziś przedstawię Wam inhalator pro mesh diagnostic opinie na jego temat.Inhalator pro mesh diagnostic - zalety

Inhalator pro mesh diagnostic jest bardzo poręcznym urządzeniem do inhalacji. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się w podróży. Do zestawu dołączona jest saszetka, która pomieści urządzenie. Świetnie sprawdzi się podczas samego przechowywania urządzenia. Niewątpliwą zaletą jest cicha praca inhalatora. Jest on bardzo cichy, tak że podczas inhalacji można baz problemu oglądać bajki czy czytać ulubione książki. Jest to przydatne, gdy dziecko musi siedzieć w określonej pozycji. Możemy być pewni, że maluszek nie przestraszy się odgłosów urządzenia. Z powodzeniem może być więc stosowany już od pierwszych dni. Inhalator posiada zasilanie sieciowe. Może być także zasilany bakteryjnie. To już od użytkownika zależy, która forma bardziej mu odpowiada. Inhalator jest bardzo prosty w obsłudze i nie musimy posiadać wyspecjalizowanej wiedzy, aby do obsługiwać.


Inhalator pro mesh diagnostic – wady

W inhalatorze nie mogą być stosowane wszystkie leki do nebulizacji. Nie można używać preparatów, któ®e zawierają hialuronian sodu i wysoko stożony chlorek sodu od 3%. Wyłączeniu podega więc Nebu-Dose Hialuronic® i Nebu Dose Hipertonic. Nie mylić z Nebbud zawiesiną do nebulizacji zawierającą kortykosteroid. Mimo że nazwa jest podobna to dwa odrębne produkty, różniące się swoim składem. Nebu zawiera po prostu wysokie stężenie sodu. Czy to dyskwalifikuję inhalator? Moim zdaniem nie. Po prostu do inhalacji wybieramy roztwory z niższym stężeniem sodu i jest wszystko w porządku. I tak do 3 roku takie preparaty nie powinny być stosowane, u tak małych dzieci. Kwestią sporną może być żywotność baterii. Baterie zasilające Ti 2 baterie alkaliczne typu AA. Ich żywotność to 30 min. Nie jest to imponujący wynik. Lepiej więc zainwestować w lepsze baterie lub korzystać z zasilania sieciowego.
Inhalator Pro Mesh Diagnostics – moja opinia

Oczywiście opinie o Inhalator Pro Mesh Diagnostics mogą być różne. Dla mnie to jednak bardzo dobry inhalator. Jest to mój drugi inhalator wiec mam małe porównanie. Dotychczasowy inhalator był duży, ciężki i bardzo głośny. Czasami zupełnie nie miałam ochoty z niego korzystać. Z inhalator pro mesh diagnostics jest zupełnie inaczej. Jest lekki, poręczny i bardzo cichy, aż chce się o używać. Dzieci go lubią, a to najważniejsze, bo bez ich akceptacji trudno byłoby przeprowadzać inhalację. Szczerze polecam produkt.