Zagadki Obrazkowe Zgadywanki Kapitan Nauka


Nuda jest szczególnie uciążliwa podczas podróży. Zanim dojedzie się na miejsce docelowe, trzeba spędzić kilka czy kilkanaście godzin w samochodzie, czy pociągu. Może być to trudne dla dzieci, które z natury są ruchliwe i pełne energii. Czas mija zdecydowanie szybciej, gdy skutecznie zajmiemy czymś malucha.Idealnym rozwiązaniem okazują się gry w wersji kieszonkowej. Dzięki temu, że zajmują bardzo mało miejsca, możemy spakować je wszędzie bez obawy, że obciążymy nasz bagaż. Gry kieszonkowe są niezwykle poręczne i aby z nich skorzystać, nie potrzebujemy miejsca na ich rozłożenie. 

Kapitan Nauka stworzył całą serię gier kieszonkowych dostosowanych do wieku i umiejętności gracza. Jedną z takich propozycji są Zagadki Obrazkowe Zgadywanki od Kapitan Nauka. Zagadki Obrazkowe to nie tylko doskonała zabawa, ale również trening umysłu dla najmłodszych. Jest pełna różnego rodzaju zagadek w formie pytań. Każde zadanie zostało odpowiednio z wizualizowane. 
Gra dedykowana jest dzieciom między 3 a 5 rokiem życia. Dzięki grze możemy ćwiczyć logiczne myślenie, naukę liczenia, koncentrację oraz spostrzegawczość. Pytania zostały dostosowane do wiedzy i umiejętności małego dziecka, które bez problemu powinno poradzić sobie z udzieleniem właściwej odpowiedzi. Karty zostały połączone ze sobą za pomocą plastikowego klipsa, nie ma więc obawy, że pogubimy je w trakcie podróży. Może się tak zdarzyć, że czasami dorośli nie będą pewni właściwej odpowiedzi, dlatego zostały one umieszczone na drugiej stronie karty. 

Zagadki Obrazkowe Zgadywanki od Kapitan Nauka to ponad 100 zagadek i niesamowita okazja do wspólnej zabawy. Zabierając tę grę we wspólną podróż, możemy być pewni, że nie będziemy się nudzić.