Mapa do zaznaczania podróży

mapa do zaznaczania podróży

Podróże dla wielu osób są nie tyle pasją ile sposobem na życie. Nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu i stale planują kolejne wyjazdy. Z czasem pojawia się potrzeba, aby wyszczególnić, wypisać miejsca, które się odwiedziło. Idealnym sposobem, aby to zrobić, jest mapa, a dokładniej mapa do zaznaczania podróży.

W Picarta dostępnych jest kilka rodzajów spersonalizowanych map podróżymapa świata, mapa Polski. My wybraliśmy mapę Polski.

mapa podróży polska


Mapa Polski od Picarta wydrukowana jest w fotograficznej jakości na podkładzie korkowym. Posiada duży format A1 (59,6 x 84,1 cm), dzięki temu zachowane są na niej najdrobniejsze szczegóły. Mapa może być oprawiona w aluminiową ramę w kolorze czarnym bądź białym. Jest bardzo solidna. Mapa ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę, do niej dołączone są zdjęć w formacie 5x5cm. 

Jeśli zdjęcia umieścimy na mapie, wygląda to naprawdę imponująco. W zestawie otrzymujemy 100 pinezek beczułek w 5 różnych kolorach oraz żelowy czarny długopis Pentela, którym możesz opisywać swoje ulubione zdjęcia.Na mapie podróży możemy zaznaczać miejsca, które odwiedziliśmy czy te, które są w sferze naszych marzeń i przyszłych planów. Mogą być to odwiedzone miasta, miejscowości czy obszary krajobrazowe. Wszystko zależy od naszych potrzeb.


Dzięki niej możemy wizualizować ścieżkę naszych wojaży. Mapa świata na ścianę do zaznaczania miejsc świetnie sprawdzi się u zapalonych podróżników, ale również osób, które chcą przybliżyć sobie lokalizację wyjątkowych miejsc. Warto ją stworzyć, aby nie umknęły nam miejsca, które wcześniej odwiedziliśmy. Jeśli będziemy uzupełniać ją na bieżąco po każdym wyjeździe, stworzymy niesamowitą historię. Za każdym razem, gdy na nią spojrzymy, możemy przypomnieć sobie emocje, które nam towarzyszyły.


Mapa podróży może być wykorzystywana również w inny, alternatywny sposób, jako mapa marzeń. Możemy zaznaczać na niej miejsca, które chcielibyśmy odwiedzić w przyszłości. My zaznaczyliśmy również miejscowości, gdzie mieszkamy my i nasi najbliżsi. Dzieci były zachwycone, gdy zobaczyły zdjęcie – miniaturkę naszego domu oraz domu dziadków.


Mapa podróży to bardzo oryginalny dodatek do wnętrza. Pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat. Świetnie sprawdzi się na prezent dla osób szczególnie wymagających. Możemy ją podarować jako prezent na rocznice ślubu czy prezent na święta, urodziny.