Fotoprezenty, czyli pomysł na prezent ze zdjęciami


Grudzień to czas gorączkowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Kupujemy najbliższym prezenty, chcąc im przypomnieć jak bardzo ich kochamy i pamiętamy. Idealnym pomysłem na oryginalny prezent ze zdjęciami są fotoprezenty. Pozwalają na personalizację podarunku i nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. Poniżej zestawienie najczęściej wybieranych prezentów fotograficznych. Inspiracje pochodzą ze strony: https://www.foto4u.pl/.

Obraz na płótnie

Współcześnie, aby cieszyć się obrazem z naszym portretem nie musimy szukać artysty bądź malarza, który nam go wykona. Wystarczy, że będziemy posiadać zdjęcie. Przy pomocy nowoczesnych technik można bardzo szybko wydrukować zdjęcia na płótnie. Obraz do złudzenia będzie przypominać dzieło prawdziwego artysty. Jest to świetny dodatek do każdego wnętrza.Fotogadżety

Fotokubki

Któż z nas nie pije kawy bądź herbaty. A gdyby tak obdarować kochaną osobę kubkiem z oryginalnym zdjęciem, możemy być pewni, że picie w takim kubku nigdy już nie będzie nudne. Do wyboru mamy różne modele od tych z kolorowym wnętrzem – czerwonym, niebieskim, żółtym, czarnym czy zielonym, po magiczne kubki ze zdjęciem, które zmieniają swój kolor pod wpływem ciepła. Kiedy wlewamy gorącą wodę do takiego magicznego FotoKubka, jego ciemna warstwa stopniowo blaknie i staje się widoczne zdjęcie nadrukowane pod spodem.

Dla najmłodszych idealnym prezentem będzie kubek ze zdjęciem posiadający uchwyt zwierzątka. Może być to małpka, delfin, wąż, piesek, zebra, krówka, myszka czy kotek. Kubek z uchem zwierzątka spodoba się każdemu dziecku i na pewno zachęci do regularnego picia podczas spożywania posiłków i nie tylko.


Koszulki ze zdjęciem

Koszulka to najbardziej uniwersalny element garderoby zarówno każdego mężczyzny, jak i kobiety. Na prezent możemy go spersonalizować poprzez samodzielne stworzenie projektu koszulki ze zdjęciem. Na t-shirt możemy umieścić dowolnie wybrane zdjęcie. Taka koszulka z pewnością zostanie zauważona i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Koszulki ze zdjęciem dostępne w wielu kolorach, w różnych rozmiarach, dzięki temu dopasujemy ją do naszych potrzeb i upodobań.

Fotozabawki

Spersonalizować możemy również zabawki. Dostępne są różnież inne fotogadżety - maskotki ze zdjęciami, fotopuzzle czy kule wodne. Wśród pluszaków ze zdjęciem do wyboru mamy m.in. lwy, misie, małpki, tygryski czy hipopotamy. Maskotki są bardzo miłe w dotyku i są uwielbiane przez najmłodszych. Dużą popularnością cieszą się również fotopoduszki, śliniaczki czy plany lekcji. Posiadają wartość użytkową i są praktyczne na co dzień.


Zdjęcia

Wywoływanie zdjęć online jest dość popularne, nie wymaga bowiem osobistej wizyty w salonie fotograficznym. Dodatkowym atutem jest przystępna cena i promocje, na które możemy liczyć przy większej ilości zdjęć do wywołania. Zdjęcia to doskonały pomysł na prezent. Możemy stworzyć z nich album lub po prostu podarować w ramce. Świetnie sprawdzą się również portrety. Szczególnie docenią to babcie czy dziadkowie, którzy ze względu na dużą odległość nie mogą codziennie oglądać swoim wnucząt czy dzieci. Jest to prezent bardzo sentymentalny, pełen ciepła i miłości.

Wybór fotoprezentów jest bardzo duży. Wszystko zależy od naszych upodobań i potrzeb osoby, która chcemy obdarować. Z całą pewnością taki spersonalizowany prezent ucieszy nie jedną osobę i nie pozwoli nie zostać zauważony.