Zasłony okienne na wymiar


W sklepach mamy bogaty wybór różnych wzorów i kolorów gotowych zasłon okiennych. Niestety pomimo łatwej dostępności, jeśli mamy okno w niestandardowym wymiarze, nie uda się nam znaleźć wymarzonego modelu. Doskonałym rozwiązaniem są zasłony okienne na wymiar, które sklep uszyje według naszych wytycznych. Sprawdźmy, czy warto wybrać takie zasłony oraz jakie są koszty.


Zasłony na wymiar – kiedy warto kupić?

Gotowe zasłony są tańsze od tych kupowanych pod wymiar. Cena jednak nie powinna być jednym kryterium wyboru. Zwykłe zasłony sprawdzą się w pomieszczeniach o standardowej wysokości. Problem pojawia się, gdy wnętrze jest wyższe lub niższe. Przy niższym pomieszczeniu, zawsze co prawda można skrócić zasłonę, ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami, koniecznością szukania krawcowej, która nam to zrobi. Czasami też specyfika materiału nie pozwala na samodzielną obróbkę, bo potem zasłony wyglądają nieestetycznie. Są też takie sytuacje, że chcemy idealnie dopasować długość zasłon do wnętrza np. zawiesić je od sufitu do samej podłogi i tutaj nie ma nowy o żadnych niedoróbkach.


Kolejna kwestia to szerokość okien. Nie wszystkie okna mają standardowe szerokości, zwłaszcza te w domach budowanych na podstawie o indywidualne projekty. Bardzo trudno znaleźć gotowe zasłony, które po zaciągnięciu zasłaniałyby całą powierzchnię, a łączenie kilku sztuk nie wygląda zbyt estetycznie. I tutaj znowu idealnym rozwiązaniem jest zakup zasłon okiennych na wymiar.

Czasami zakup zasłon na wymiar jest koniecznością w przypadku gdy szukamy produktów o szczególnych właściwościach np. takich, które ograniczają w znacznym stopniu napływ światła do wnętrza. Zasłony pełnią więc funkcję nie tylko dekoracyjną, ładnie wyglądając, ale również pozwalają na zasłanianie okien, zastępując rolety. Jeśli wybierzemy dobrą zasłonę zaciemniającą, nie będziemy musieli kupować dodatkowo rolet czy markiz okiennych. W praktyce bardzo trudno znaleźć gotową zasłonę, która nie tylko ma właściwości zaciemniające, ale również jest zgodna z naszymi wymaganiami co jakości czy posiadanej kolorystyki.
 

Zasłony okienne na wymiar – gdzie kupić?

Zasłony okienne na wymiar - kup online w sklepie internetowym Decoman. Sklep posiada prosty interfejs, dzięki temu szybko i bezproblemowo dokonamy zakupu. Jeśli będziemy potrzebować pomocy czy mamy jakieś dodatkowe pytania na temat produktów to możemy skorzystać z formularza kontaktowego bądź bezpośrednio zadzwonić z pytaniem. Zasłony na wymiar pakowane są w sposób bezpieczny, dzięki czemu otrzymamy je w nienaruszonym stanie. Co więcej, sklep współpracuje z różnymi kurierami, można więc wybrać określonego przewoźnika, który nam najbardziej odpowiada.