Szukasz zegarka na prezent? Zegarek Nixon to doskonały wybór!


Zegarek na nadgarstku to w dalszym ciągu bardzo modny dodatek. Jeśli jednak zależy nam na podążaniu za trendami, to z całą pewnością nie wystarczy kupić „jakiś” czasomierz. Dużo lepiej będzie wybrać naprawdę ciekawy produkt, który wyróżni się w tłumie podobnych wzorów oferowanych przez wiele producentów. W wytwarzaniu takich nietypowych zegarków specjalizuje się z kolei marka Nixon – które jej modele warto poznać?


Marka Nixon – co trzeba o niej wiedzieć?

Osoba, która chciałaby oceniać wartość zegarków po historii ich producenta, na pewno nie sięgnęła by po modele Nixona. Firma ta powstała w 1997 roku w niezbyt kojarzącej się z zegarmistrzostwem Kalifornii. Mimo to absolutnie nie powinno się jej lekceważyć, gdyż jest ona jednym z wielu dowodów, że „amerykański sen” – w mniejszym lub większym stopniu, ale nadal „działa”. Co ciekawe, markę tę założył Chad DiNenna, który po prostu nie był zadowolony z czasomierzy proponowanych przez działających już producentów. W ciągu kilku lat urosła ona na tyle, by rozpocząć swoją ekspansję poza granicami USA i sprzedając swoje produkty na innych kontynentach. Dziś przedsiębiorstwo to świetnie sobie radzi nie tylko na rynku zegarków, ale też jako producent innych modnych gadżetów dla młodych i aktywnych osób.

Jakie opinie mają zegarki Nixon?

Czy jednak dwudziestoletnia tradycja może budzić zaufanie w przypadku zegarków? Zdaniem wielu jak najbardziej, a dowodem na prawdziwość tej tezy są bardzo pozytywne opinie na temat zegarków Nixon. Najprawdopodobniej wynika to z mądrej polityki firmy, która nie starała się wyważyć otwartych drzwi i nie ma problemu z korzystaniem z osprzętu innych uznanych producentów – np. japońskich mechanizmów kwarcowych Miyota. Z drugiej strony producent ten korzysta z bardzo dobrych jakościowo materiałów i dba o jakość szczegółów – zgodnie z mottem marki „we make the little things better”. Jednak największą siłą czasomierzy Nixon bez wątpienia jest ich nierzadko unikalny design, łączący w sobie różne materiały, ciekawe barwy i rozwiązania konstrukcyjne. Co jednak godne podkreślenia, nie znaczy to wcale, że mamy tu do czynienia tylko ze wzorami sportowymi czy przeznaczonymi dla młodzieży. W ofercie firmy znajduje się również wiele nieprzeciętnych zegarków damskich i męskich przeznaczonych do bardziej eleganckich stylizacji.

Zegarki Nixon na prezent – poznaj ciekawe wzory!

Wysoka jakość i atrakcyjny wygląd – te cechy czasomierzy Nixon sprawiają, że poszczególne model tego producenta wręcz idealnie sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby. A które konkretnie modele warto poznać?
  • Nixon Sentry SS A3561922 – jest on najlepszym dowodem, że firma ta potrafi robić też naprawdę eleganckie i wysmakowane zegarki. Wzór ten posiada srebrną bransoletę, klasyczną okrągłą kopertę i czarną tarczę z biało-złotymi wskazówkami. Jedynym jego szaleństwem jest atrakcyjnie wyglądający złoty rant koperty, który sprawia, że całość prezentuje się doskonale.
  • Nixon Base A11071000 – to z całą pewnością nieprzeciętny zegarek, co widać już na pierwszy rzut oka. Kwadratowa koperta wykonana ze stali szlachetnej, srebrna bransoleta i wyświetlacz LCD zamiast klasycznej tarczy to połączenie absolutnie nieoczywiste i przypominające raczej cyfrowe czasomierze z lat dziewięćdziesiątych. Model ten z pewnością sprawdzi się jako prezent dla miłośników tej epoki.
  • Nixon Time Teller A045SW2378 – zegarek ten inspirowany jest jedną z najpopularniejszych postaci serii Star Wars – robotem C-3PO. Posiada on złotą bransoletę i kopertę, a jego tarcza wyróżnia się bardzo ciekawym wzorem. Jeśli więc chcemy kupić niebanalny podarunek dla fana lub fanki tej sagi – to czasomierz ten będzie bardzo ciekawą opcją!

    Gdzie szukać amerykańskich zegarków Nixon?

    Męskie i damskie zegarki Nixon to na pewno ciekawa opcja – czy to dla siebie, czy na prezent. Niestety jednak wciąż niełatwo kupić je w Polsce, szczególnie jeśli zależy nam na produktach nowych i z gwarancją. W zasadzie jedyną opcją jest skorzystanie z usług dobrych internetowych sklepów, takich jak https://fabrykazegarkow.pl, które posiadają asortyment tej amerykańskiej firmy. Z całą pewnością też nietypowy wygląd modeli Nixon nie każdemu musi przypaść do gustu. Dlatego też, jeśli szukasz bardziej klasycznych produktów, to koniecznie powinieneś bliżej poznać zegarki pulsar na fabrykazegarkow.pl. Dzięki wysokiej jakości i tradycyjnemu designowi na pewno spodobają się one wielu bardziej statecznym osobom.


    * zdjęcie tytułowe pochodzi ze strony fabrykazegarkow.pl