Green Tornado – idealny do rur i kanalizacji


Utrzymanie porządku w domu to nie lada wyzwanie. Odpowiednie środki czyszczące to podstawa. Nie możemy jednak skupiać się tylko i wyłącznie na powierzchniach dobrze widocznych. Czyścić należy również te powierzchnie, które są słabo dostępne. I tak wiele osób zapomina o tej zasadzie i czyści wszystko, tylko nie rury czy kanalizację. Potem oczywiście pojawiają się problemy — zatkany odpływ w prysznicu, umywalce czy wannie. Jak temu zapobiec? Zaoszczędzić sobie nerwów i wizyty hydraulika w domu? Zobaczcie sami!

Green Tornado  – niemiecka rewolucja w sprzątaniu

Jako aktywna Pani Domu stale poszukuje nowych rozwiązań, które ułatwią mi codzienne czynności. Sami musicie przyznać, że dobry środek czystości to prawdziwy skarb. I tak natrafiłam na Green Tornado.

Jak zapewnia producent idealnym rozwiązaniem na moje codzienne problemy z czystością i dezynfekcją rur, kanalizacji jest środek czyszczący w proszku Green Tornado. Green Tornado skutecznie udrażnia zatkane rury, poprawiając ich przepływ. Z powodzeniem usuwa wszelkie zanieczyszczenia powstałe w przewodach kanalizacyjnych tj. – osady z mydła, a nawet osadzone w rurach włosy i papier. 

Ale to nie wszystko! Produkt doskonale czyści też urządzenia sanitarne. Usuwa nie tylko kamień, przebarwienia na fugach czy muszli klozetowej, ale również grzyby czy szkodliwą dla zdrowia pleśń. Czyszczenie odbywa się z udziałem aktywnego tlenu, który aktywuje się od razu po kontakcie z wodą. Używając Green Tornado regularnie, możemy być pewni, że nie będziemy mieli problemów z właściwym odpływem ścieków.

Green Tornado  – jak stosować?

Producent podaje informacje, iż Green Tornado w swoim składzie zawiera wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy, tlenki dodecylodimentyloaminy. W związku z tym, że główna substancja czynna jest niezwykle żrąca, musimy uważać przy jej stosowaniu, aby nie zaszkodzić naszemu zdrowiu. Nie możemy więc go używać z marszu, bez przygotowania.Ta zasada ma zastosowanie do każdej chemii, używanej do czyszczenia powierzchni czy jej dezynfekcji.

Wracając jednak do Green Tornado. Co powinniśmy zrobić? W pierwszej kolejności należy zaopatrzyć się w rękawice ochronne. W zupełności wystarczą te standardowe gumowe, wykorzystywane do mycia toalety. Gdy jesteśmy przygotowani, możemy rozpocząć aplikację środka czyszczącego. W odpływie należy umieścić określoną dawkę środka podaną na opakowaniu. W przypadku czyszczenia zatkanego odpływu należy wsypać 3 łyżki Green Tornado. Jeżeli natomiast chcemy odetkać toaletę, potrzebne będą nam aż 6 łyżeczki.

Po tej czynności powinniśmy pozostawić środek na około 30 minut. Po upływie tego czasu możemy spłukać dokładnie wyczyszczone miejsce, zalewając odpływ czystą wodą. Jeżeli problem nie zniknie i odpływ nadal jest zatkany, możemy powtórzyć ponownie cały proces. Powinno pomóc.

Green Tornado doświadczenie

Środek cieszy się dużym uznaniem na zachodzie. Wypróbowany został przez tamtejsze panie domu. Green Torado został wyprodukowany w Niemczech. Dla wielu osób już sam ten fakt daję gwarancję niezawodności oraz wysokiej jakości. Chemia niemiecka jest szczególnie doceniana przez Polki i Polaków. Wiele osób uważa, że niemieckie produkty danej marki mają wyższą jakość niż jego odpowiednik oferowany na polskim rynku, dlatego decydują się na produkty z zagranicy.


Podobnie jest ze środkiem czyszczącym Green Tornado. Kup Green Tornado - warto wypróbować go także u siebie w domu, skoro produkt przekonał również innych użytkowników. Wśród zalet produktu wymienia się jego wysoką: skuteczności oraz użyteczności. Tornado jest łatwe w użyciu i może być wykorzystywane do czyszczenia różnych powierzchni, dzięki temu produkt jest bardzo uniwersalny. Można go stosować zarówno jako środek czyszczący, jak i do udrażniania zapchanych rur czy kanalizacji. Green Tornado można bezpiecznie zamówić prosto z Niemiec do domu. Dostawa w sposób sprawny jest realizowana przez krajowych przewoźników.