Łóżeczko turystyczne do 300 zł – ranking 2020

łóżeczko turystyczne ranking


Łóżeczko turystyczne dla niemowlaka ma o wiele szersze zastosowanie niż chociażby tradycyjne łóżeczko wykonane z drewna. Jest mobilne i łatwo się składa, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas rodzinnych wypadów. Jego zakup nie jednak tak prosty, gdy mamy do wyboru kilkadziesiąt różnych modeli. Aby ułatwić zakup przygotowaliśmy mały poradnik oraz ranking łóżeczek turystycznych 2020 roku. Przedstawione poniżej modele możemy kupić za mniej niż 300 zł.

Ranking łóżeczek turystycznych do 300 zł

Miejsce 1. Kindereo Łóżeczko Turystyczne Comfort Plus


Turystyczne łóżeczko niemowlęce posiada dwa regulowane poziomy wysokości materaca, dzięki temu może być używane już od pierwszych dni życia. Nie trzeba się schylać bardzo nisko aby podnieć niemowlaka. Łóżeczko wyposażone jest w liczne dodatki i akcesoria. Najważniejsze to przewijak, przybornik z trzema pojemnikami na pieluszki oraz kosmetyki, moskitiera. Po za tym do zestawu dołączony został interaktywny piesek z pozytywką i wibracjami, uchwyty pomagające dziecku w wstawaniu. Konstrukcja łóżeczka wzbogacona została o płozy do bujania, które można w każdej chwili schować. 

Łóżeczko wyposażone zostało w standardowy materac o wymiarach: 120 x 60 cm, Szkielet łóżeczka stanowi stalowa, wzmocniona rama zapewniająca odpowiednią sztywność. w system szybkiego rozkładania oraz składania, oparty o podwójny system zabezpieczenia przez przypadkowym złożeniem. 2 kółka posiadają blokadę. Boczne wejście zabezpieczone zamkiem błyskawicznym znacznie ułatwia samodzielne użytkowanie przez malucha. 

Rozmiar rozłożonego łóżeczka to 125 x 65 cm x 76 cm Maksymalne obciążenie dolnego materaca to: 25 kg, w pozycji podwieszanej: 15 kg. 

Miejsce 2. Lionelo Sven Plus


Lionelo Sven Plus dostępne jest w bogatej kolorystyce w kolorze szarym, turkusowym, brązowym, różowym czy niebieskim). Posiada dwa poziomy, dzięki temu ułożenie materaca można zmieniać w zależności od wieku dziecka. Ten model odpowiedni jest dla dzieci już od narodzin. Jego wymiary to: 125 cm x 65 cm x 77 cm . Łóżeczko można bardzo łatwo złożyć. Zajmuje ono niewiele miejsca (wymiary po złożeniu 27 x 24 x 78 cm), dzięki temu transport jest ułatwiony. Łóżeczko ma zabezpieczenie LockGuard przed przypadkowym złożeniem. W zestawie dostępny jest także przybornik, ułatwiający przechowywanie akcesoriów dziecięcych przydatnych podczas przewijania i pielęgnacji. Również i w tym modelu mamy bezpieczny przewijak, baldachim z moskitierą oraz dodatkowe wejście boczne. Przydatnym może okazać się grający piesek + pałąk z zabawkami, ułatwiający również wstawanie. Niezastąpiona może okazać się także funkcja bujaka. 

Miejsce 3. Baby Design Dream


Łóżeczka Baby Design Dream to kolejna propozycja w naszym rankingu łóżeczek turystycznych. Model jest wyjątkowo wszechstronny, może służyć jako kojec. Posiada dodatkowe wyposażenie tj. wygodny blat do przewijania, stojak z kolorowymi zabawkami czy małe kieszenie na drobiazgi. Łóżeczko pasuje na standardowy wymiar materaca dla niemowląt o wymiarach 120 × 60 cm.

Model jest bardzo bezpieczny dla dziecka. Wysoka bariera nie pozwala na samodzielne wyjscie dziecka z łóżeczka. Łóżeczka dzięki zabezpieczeniem nie jest też w stanie samodzielnie się złożyć Dal zapewnienia bezpieczeństwa barierki mebelka zostały zaokrąglone. Łóżeczko turystyczne Baby Design Dream jest wykonane z mocnego tworzywa sztucznego. Po bokach znajduje się siateczka, która zapewnia nie tylko łatwą wymianę powietrza ale również pozwala na obserwację malucha z boku. 

Miejsce 4. Milly Mally Mirage Deluxe


Czwarte miejsce poza podium przypada dla łóżeczka turystycznego marki Milly Mally. Łóżeczko turystyczne Milly Mally Mirage Deluxe stanowi połączenie nowoczesnego designu oraz praktycznego zastosowania. Jak jego poprzednicy posiada dwa poziomy wysokości materaca. Dodatkowo wyposażone jest w przewijak oraz praktyczny przybornik. Dodatkiem jest również moduł grająco-wibrująco-świecący. Łóżeczko wyposażone jest w płozy do bujania oraz kółka do przemieszczania łóżeczka po powierzchniach płaskich. Kółka posiadają również hamulec. Boczne wejście otwierane na zamek przyda się szczególnie gdy dziecko jest starsze. Wymiary łóżeczka złożonego to 22 cm x 21 cm x 79 cm, a rozłożonego 120 cm x 60 cm przy wysokość 76 cm oraz głębokość 62 cm. Łóżeczko Milly Mally zamyka ranking łóżeczek turystycznych 2020 roku.