Cukierki ślubne to idealny upominek dla gości! Poznaj krówki ślubne

krówki ślubne - cukierki ślubne

Krówki ślubne to pomysł na słodkie podziękowanie dla gości i dla rodziców. Pomogą Ci zorganizować przyjęcie weselne w prawdziwie dobrym stylu.  


Krówki ślubne – podkreśl słodycz weselnego dnia

Pragniemy, by dzień naszego ślubu był jak najlepiej zapamiętany przez naszych gości. Dlatego staramy się zaproponować im wszystko, co najlepsze, prześcigając się w pomysłach na weselne niespodzianki. A może nie trzeba szukać daleko, przekopując kolejne strony internetu, a wystarczy wykorzystać prosty sposób w niecodzienny sposób.

Chcesz, żeby Twoi goście mieli pamiątkę z Twojego wesela, ale taką, która będzie przydatna, praktyczna lub którą można zjeść zamiast położyć na półce? Chyba mamy dla Ciebie świetną propozycję. Krówki ślubne to idealna propozycja dla par młodych, które szukają interesujących inspiracji.

 

Krówki ślubne na słodki stół

Krówki ślubne możesz wykorzystać jako dodatek do słodkiego stołu. Dzieciaki uwielbiają przy nim przebywać, ale i dorośli od niego nie stronią. Zaproponuj swoim gościom coś, co zapamiętają jako wyjątkową przekąskę. Spersonalizuj opakowania krówek, dzięki czemu będziesz mógł pozostać w ich pamięci. Co bardziej sentymentalny członek rodziny być może zabierze papierek na pamiątkę, by za parę lat przypomnieć sobie, jak słodko było na Twoim weselu.

Dodaj na papierku krówek Wasze imiona oraz datę ślubu, a także wybierz motyw odpowiadający motywowi weselnemu, np. kwiaty lub kropki. Dzięki temu krówki ślubne wpiszą się w weselny styl. Wrzuć je do ozdobnej puszki lub do przezroczystego słoja, aby każdy z gości wiedział, że może się poczęstować.

 

Cukierki ślubne dla rodziców

A co powiesz na to, by wykorzystać te przepyszne cukierki ślubne w prezencie dla rodziców? Tradycyjnie kwiaty czekoladki możesz odłożyć na bok, a rodzicom podarować właśnie pyszne krówki. Będą mieli zapas pysznych słodyczy na dłuuugi czas – długi jak rozciągająca się dobrej jakości krówka. A może podczas wesela będziecie składać życzenia jeszcze komuś? Babci z okazji okrągłych urodzin? Albo rodzicom chrzestnym tak po prostu? Co powiecie na ogromne słoje wypełnione krówkami po brzegi? To na pewno będzie strzał w dziesiątkę dla wielbicieli słodkości.

 

Krówki ślubne jako prezent dla gości

Krówki ślubne możesz wykorzystać także jako prezent-podziękowanie dla gości za obecność. Jest to polska tradycja, że na koniec przyjęcia weselnego obdarowuje się wychodzących gości drobnymi upominkami (lub zostawia się je na stole, przy nakryciu). Możesz wykorzystać w tym celu właśnie pyszne cukierki ślubne, które opatrzysz stosownymi imionami i datą imprezy, aby można było zapamiętać, skąd pochodzi tak pyszny smak.

Dobrej jakości krówki ślubne

Pamiętaj, żeby wybierać sprawdzone produkty. Dobre krówki to takie, które… po prostu świetnie smakują. Zanim zamówisz wybraną ilość, spróbuj, posmakuj i sprawdź, czy odpowiadają Twoim preferencjom. Najlepsze krówki to te w ciemniejszym kolorze – oznacza on, że cukierki były dłużej gotowane, a to z kolei odpowiada za ich fantastyczny smak. Jeżeli krówka się sypie, kruszy, to prawdopodobnie dodano do niej zbyt dużo cukru, a zbyt słodkie cukierki nie przypadną wszystkim do gustu. Zadbaj zatem o jakość.