Zabawki Psi Patrol - idealne dla chłopca i dziewczynki

psi patrol zabawki

Bajka Psi Patrol – to serial animowany, który już od kilku lat cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych widzów. Emitowany jest zarówno w stacjach ogólnodostępnych tj. Plus 2 czy Super Polsat, jak i komercyjnych programach np. Nick Jr.

Psi patrol bohaterowie 

Bajka opowiada przygody sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Chase'a, Rubble'a, Zumy, Rocky'ego i Skye, które wraz z Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym pomocy. Przesympatyczni bohaterowie, ciekawa akcja i śmieszne dialogi sprawiają, że maluchy uwielbiają ten serial. Kto przecież nie kocha słodkich szczeniaków?

Każdy z piesków jest innej rasy, posiada odmienne cechy charakteru oraz zdolności. Skye wykonuje zadania w powietrzu. Zuma jest psem wodnym, a Chase psem policjantem. Marshall jest niezastąpiony w pracy strażaka, a Rubble to pies budowniczy. Każdy z bohaterów na swój pojazd i występuje w charakterystycznych tylko dla siebie kolorowym stroju. 

Psi patrol zabawki, które kochają dzieci

W sklepach mamy ogromny wybór zabawek od figurek postaci, pojazdy superbohaterów, aż po całe zestawy. Dostępne są też gotowe budynki np. baza Rydera - wieża ze zjeżdżalnią do pojazdów. Figurki bardzo dokładnie odwzorowują serialowych bohaterów. Ceny zabawek są bardzo różne. Figurkę pieska można kupić w cenie od kilku do kilkudziesięciu złotych. Dużo zależy od tego czy piesek będzie posiadał też dodatkowe akcesoria w postaci pojazdu. Jedno jest pewne, każdy znajdzie coś dla siebie, nawet rodzic dysponujący niewielkim budżetem.  

 

Dlaczego warto wybrać zabawki Psi Patrol

Dzieci chętnie sięgają po zabawki z superbohaterami, dzięki temu mogą przeżyć nowe przygody nie tylko te na ekranie telewizora. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki chętnie odtwarzają bajkowe role. To pobudza ich kreatywność, gdyż bardzo często to same tworzą nowe scenariusze zabawy. Zabawki z ulubionymi bohaterami z bajki uczą złożonego myślenia, to dziecko decyduje, w jaki sposób będzie się nimi bawić. Kształtowana jest też mowa. Maluch tworzy dialogi dla bohaterów, uczy się tym samym logicznego wypowiadania słów. Jeśli szukamy idealnego prezentu dla małego fana Psiego Patrolu, to zabawki Psi Patrol będą idealne. 

Warto zainwestować w takie zabawki z bajek które interesują maluszka, zwłaszcza gdy wiemy, że nasze dziecko wprost nie może oderwać się od bajki. Nie można przecież oglądać telewizji non stop. Postać zabawki z jego ulubionym bohaterem czy pojazd z bajki sprawi mu dużo radości. Zabawki Psi Partol zainteresują każde dziecko, jak sama bajka. Zacznie ono łączyć swój dziecięcy fantastyczny świat z tym rzeczywistym. Zabawa w wieku dziecięcym odgrywa ogromną rolę, warto więc wybrać takie zabawki, które będą czegoś jeszcze uczyć i coś kształtować.