Obozy pełne wrażeń dla dzieci i młodzieży

 

Zajmujemy się organizacją wycieczek turystycznych dla dzieci, młodzieży, szkół oraz rodzin. W swoich ofertach posiadamy przeróżne wyjazdy młodzieżowe, kolonie, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne oraz tematyczne obozy. Naszym celem jest, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszej obsługi, dlatego robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania klienta. Nasza aktualna ocena, jaką wystawili nam nasi klienci, wynosi 4/5 gwiazdek, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Obszar działania i terminy wyjazdów

Nasze wyjazdy organizujemy praktycznie po całej Polsce, w związku z czym żaden z naszym klientów nie powinien mieć większych problemów ze znalezieniem idealnej dla siebie oferty. Niezależnie od pory roku, zawsze możesz u nas znaleźć coś dla siebie. Od ciepłych letnich wyjazdów, aż po chłodne i klimatyczne wyjazdy zimowe. Nasza oferta jest dosyć szeroka.

Do kogo kierujemy nasze oferty

Jak już sam możesz się domyślić i w tym przypadku nie pozostawiliśmy nikogo, kto by nie znalazł u nas oferty dla siebie. Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować coś każdemu, nie zależnie od wieku. Zdajemy sobie sprawę, że ciężko byłoby się zintegrować 6 latkowi z 18 latkiem, dlatego też posiadamy w swoich ofertach podział na kategorie wiekowe (od 6 do 11 lat oraz od lat 12 do lat 18). Niezależnie od kategorii wiekowej, zapewniamy profesjonalną opiekę nad każdym uczestnikiem wycieczki. Naszą kadrę wypełniają osoby z doświadczeniem w pracy z młodzieżą, odpowiedzialne i angażujące się w 100% w każdy wyjazd. Nawet w ciężkich sytuacjach nie ma u nas osoby, która by sobie z jakimś zadaniem nie poradziła.

Co oferujemy

Jak już wspomnieliśmy, nasz oferta jest dosyć szeroka. Obozy/kolonie przygodowe, survivalowe, strzeleckie, taneczne, językowe, paintballowe, żeglarskie, wodne, czy też obozy zimowe takie jak obozy narciarskie, snowboardowe i łyżwiarskie to tylko niektóre z naszych ofert. Staramy się jak najbardziej zjednoczyć na wyjazdach, dlatego też podzielamy pasje i zainteresowania naszych klientów, poprzez organizacje tematycznych obozów. Jednym z tematycznych obozów są obozy anime. Jeżeli interesujesz się tym tematem bądź jesteś wręcz fanem, być może obozy anime to coś dla Ciebie. Z biegiem lat zainteresowania młodzieży nieco się zmieniają, więc aby spełnić oczekiwania naszych klientów, staramy się również nadążyć za postępem, jaki robi świat. E–sport, to jedno z najbardziej popularnych zainteresowań młodzieży w tych czasach, więc i tego nie mogło u nas zabraknąć. Mamy do zaoferowania obozy e-sportowe. Pomijając już samą zabawę i relaks, stajemy naprzeciw oczekiwaniom tym, którzy chcę też poszerzać swoją wiedzę w zakresie szeroko pojętej edukacji. Dlatego też w naszych ofertach możesz znaleźć takie obozy jak np. obóz młodego architekta. A jeżeli interesujesz się gotowaniem, to może idealną ofertą dla Ciebie będzie obóz małych mistrzów kuchni. Niezależnie od twoich zainteresowań na pewno zaciekawi Cię nie jedna z naszych ofert, które to dokładniej obejrzeć możesz na naszej stronie https://www.kogis.pl/obozy.

Dodatkowe informacje i podsumowanie

Jeżeli już zaciekawiła Cię jakaś oferta i wybrałeś coś dla siebie, to teraz wystarczy, że się zapiszesz. Możesz tego dokonać również na naszej stronie https://www.kogis.pl/obozy. Zapisy trwają cały czas. W razie pytań możesz do nas dzwonić na jeden z naszych numerów (+48 514 637 363, +48 502 164 608) lub pisać bezpośrednio na maila (kontakt@kogis.pl). Po wizualizację i podgląd jak wyglądają nasze wyjazdy, możesz zajrzeć również na nasze social media (Instagram - "kogis.pl", Facebook – "Kogis - Portal Turystyki Dziecięcej"). Będzie nam bardzo miło, jak tam zajrzysz i zostawisz coś po sobie. Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia na jednym z wyjazdów.

* materiał zewnętrzny partnera